menu
YMS 3001BK

Ultralehká bezdrátová herní myš SWIPE

  1. Velmi nízká hmotnost
  2. Přizpůsobitelný design
  3. Špičkový herní senzor Pixart 3370
Barvy

Ultimátní zabiják

Herní myš Swipe disponuje špičkovým optickým senzorem Pixart 3370 s vysokým 19000 DPI, které lze společně s dotazovací frekvencí ""Polling Rate"" podrobně nastavit dle potřeby v herním programu. Lift off Distance vyřeší výšku, ze které myš začne povrch snímat. Debounce Time"" sloužící pro regulaci opakovaných signálů ze stisku tlačítka. Všechny tyto exkluzivní funkce nalezneš pod kapotou této premiové myši SWIPE.

Fantazie bez hranic

Výkon je stejně důležitý jako tvar. Herní myš SWIPE ti padne do ruky tak, že jí nebudeš chtít pustit. Tvar myši, který se inspiruje náročným požadavkům profesionálnách hráčů. Skvělě padnoucí ergonomické zpracování , včetně 4 výměných krytů dokazují, že můžeš upustit uzdu své fantazii. Herní myš SWIPE byla stvořena, aby co nejlépe splynula s tvojí rukou.

Zabiják starých předsudků

Bezdrátová myš SWIPE pohodlně komunikuje s počítačem prostřednictvím 2.4GHz přijímače, díky tomu budou tvé reakce prakticky bez sebemenší odezvy. Dej tak navždy sbohem drátovým myším a zažij uvolňující svobodu během hraní oblíbených her. Integrovaná baterie o kapacitě 300mAh zaručuje až 44 hodin nepřetržitého používání. Pro hráče, kteří hledají tradičnější nastavení je možné používat myš s pomocí moderního USB-C konektoru, který nalezneš v balení včetně redukce na USB-A.

Tvoje myš, tvoje pravidla!

Staň se mistrem a ovládni herní svět podle vlastních pravidel. Hlavní součástí myši SWIPE je výkonný herní software, díky kterému si sám zvolíš v jakém režimu chceš hrát. Díky maximálně komplexnímu systému a množství funkcí zažiješ všestranost, kterou využiješ u většiny herních žánrů. Uvolni se a přeprogramuj si myš podle oblíbené hry a vylaď vše do dokonalosti společně s jejím podsvícením. Nastavuj si makra podle libosti a veškeré informace si ulož do svého počítače. Ať už budeš kdekoliv na světě, tak postačí soubor pohodlně nahrát a můžeš pokračovat tam, kde jsi naposledy skončil.
YMS 3001BK

Specifikace:

Počet tlačítek 6
Jmenovitý vstup 5 V < 400 mA
Vestavěná baterie 300 mAh (Lithium polymerová)
Připojení 2,4G bezdrátové / USB C – USB A
Provozní dosah 10 metrů
Rozhraní USB
Snímač myši PAW3370
Rozlišení: max 19000 DPI
Frekvence snímání 125/250/500/1000 Hz
Zrychlení 50G
Max. výkon vysílače při frekvenci 2405 MHz – 2475 MHz 100mV
Nepřetržitá provozní doba Přibližně 44 hodin (frekvence snímání 1000 Hz bez RGB)
Délka kabelu 1,8 m (paracord)
Rozměry 125 × 63 × 40 mm
Hmotnost myši přibližně 65 g
Systémové požadavky Port USB
  Windows 7/8/10 
  Mac OS X

Ke stažení

Prohlášení o shodě Stáhnout
Návod k použití Stáhnout
Software Stáhnout
Obrázky Stáhnout