menu
YCC 120

Flipové pouzdro na smartphone iPhone 15

  1. Design peněženky
  2. Magnetický zámek
  3. Vestavěná kapsa na kartu
Elegantní design ve tvaru peněženky
Rychlý magnetický zámek
Praktické kapsy na platební karty a bankovky
Měkká a odolná silikonová výplň
Skvěle přístupné ovládací prvky telefonu
 

Předejděte nečekaným výdajům

Pokud máte rozpustilé děti nebo skotačivého čtyřnohého přítele, pak jistě víte, že nechávat mobilní telefon bez dozoru se nemusí vyplatit. Proto je tu flipové pouzdro na mobilní telefon YENKEE YCC, které předchází nechtěnému poškození a nečekaným výdajům. O bezpečnost se postará odolná syntetická kůže, která chrání nejen displej přístroje před poškrábáním, ale i tělo telefonu před poškozením nebo dokonce zničením při nechtěném pádu.

Obal i peněženka v jednom

Co vás na první pohled na flipovém pouzdru YENKEE YCC zaujme nejvíc, je nepochybně elegantní vzhled jako od designérů věhlasných italských značek, jenž evokuje pravou kůži. Zároveň je však velmi praktické, protože má ve svém těle řadu malých kapsiček, kam si můžete uložit platební karty nebo doklady, a také pamatuje na hotovostní platby, protože nabízí velkou kapsu právě pro vaše finance. Flipové pouzdro YENKEE YCC v sobě skloubilo několik funkcí, jak ochranu vašeho smartphonu před poškozením, tak současně i peněženku.

Pouzdro s funkční elegancí

Flipové pouzdro YENKEE YCC je vybaveno praktickým bočním magnetem, se kterým snadno manipulujete. Jedním pohybem jej lehce otevřete nebo zavřete, a přesto magnet spolehlivě drží pouzdro tak, aby se neotevřelo ani při prudkých pohybech. Vnitřní výstelka je vyrobena z měkkého, avšak odolného silikonu, který telefon chrání před nárazy, škrábanci či znečištěním. Navíc otvory pro ovládací prvky jsou navrženy a rozvrženy velmi důmyslně, takže se k nim dostanete snadno a rychle. Zkrátka díky flipovému pouzdru YENKEE YCC se bude váš mobil cítit jako v bavlnce a zároveň velmi bezpečně.