menu
Hornet set

Mistrova edice

  1. CZ Software
  2. 7 barev podsvícení
  3. 5 macro tlačítek
2 497,-

Ready, SET, go!

Nový herní set Hornet má všechno, co si můžeš přát. Myš s 5000 DPI, odolnou klávesnici s vyztuženým tělem a sluchátka, které mají krystalicky čistý zvuk. V balení navíc najdeš podložku, takže už opravdu nic nebrání tomu, abys svůj hráčský setup posunul další level.
 

Vymazlená do posledního detailu

Jsem nová klávesnice Hornet. Moje tělo je protkané kovovou konstrukcí, které ji zaručuje vynikající odolnost a perfektní vyztužení. Můžeš si zároveň nastavit moji polohu přesně tak, jak potřebuješ. Mám totiž rovnou tři úrovně výškové nastavitelnosti. Užij si při hraní mých 7 různých barev pdosvícení, které v přítmí vytvářejí magickou atmosféru, a zažívej tak se mnou nezapomenutelné zážitky při každém dalším expu. Neonová záře tě prostě oslní.
Navíc si mě můžeš pomocí softwaru libovolně nastavit. U téměř každého tlačítka můžeš nastavit funkci, kterou potřebuješ. Win-lock a rychlé nastavení maker je u mě samozřejmostí.
 

Omotám si tě

Jsem výkonná, přesná, variabilní a mnohem víc. Jsem myš tvých snů, se kterou zastrašíš jakéhokoliv protivníka. Můj agresivní vzhled napovídá tomu, že s mou pomocí tě bude velmi těžké porazit. V mém těle je extrémně precizní senzor PIXART 3325 o rozlišení až 5000 DPI. Sesaď nejlepší hráče z prvních příček a ujmi se vedení.  Nabízím ti ultrarychlé a odolné spínače Omron, které ti s životností až 10 milionů stisků zajistí, že se mě jen tak nezbavíš.
Frekvence snímání až 1000 Hz. To už je znát. Moje odezva je blesková. Navíc mě pomocí software můžeš nastavit k obrazu svému. Pomocí makro editoru si můžeš jednotlivé profily nastavit během chvíle.
Také ovládám funkci AIM. Co to pro tebe znamená? Když např. zamíříš v nějaké akční vřavě, automaticky snížím své DPI, aby byl pro tebe headshot mnohem jednodušší.
 

Slyšíš to? To je HORNET!

Se sluchátky Hornet se stává každá mise, úkol či bitva nezapomenutelnou záležitostí. Užij si několik nabušených předností, jakými jsou vyvážená hudební reprodukce, spínač na ztlumení mikrofonu a přívodní kabel o délce měřící 2,4 metru, díky němuž nejsi nijak omezený v pohybu. Moje pohodlné náušníky ti poskytnou příjemný poslech oblíbené hudby i po několika hodinách, a zároveň fungují jako bariéra proti okolním šumu.
 

Mistrova Edice má v sobě bonus!

V balení navíc nalezneš kód, za který dostaneš pořádnou nálož mincí od naší soutěže na vyzvimistra.cz. V soutěži tě čekají výzvy od známých YouTuberů, a hlavně kolo štěstí, kde můžeš zmíněné mince roztočit. Výher je spousta, tak na co čekáš?!
Hornet set

Specifikace:

Sluchátka YHP 3010:

Rozměr reproduktoru Ф 40 mm
Impedance 32 Ω
Citlivost reproduktoru 102 ±3 dB
Frekvenční odezva 20 Hz - 20 kHz
Směrovost mikrofonu Všesměrový
Citlivost mikrofonu -58 dB
Frekvenční odezva 50 Hz - 10 kHz
Délka kabelu 2,4 m
Typ konektoru Ф 3,5mm stereo
Standardní provozní napětí 3 V

Myš YMS 3029:

Senzor Pixart 3325
Rozlišení 100 - 5000DPI
Počet tlačítek 10 plně programovatelných
Spínače Omron
Frekvence snímání 125-1000Hz
Akcelerace 20g
Délka kabelu 1.8m opletený
Rozhraní Pozlacený USB konektor
Rozměry myši 125x82x42mm

Klávesnice YKB 3300:

Jmenovité napětí 5 V ±5 %
Jmenovitý proud 300 mA
Životnost (počet úhozů) 10 milionů
Dráha klávesy 5,5 mm ±0,5 mm
Délka kabelu 1,8 m
Rozměry 501x198,5x34 mm
Hmotnost 1 320 g

Podložka pod myš YPM 3029:

Materiál povrchu polyesterové vlákno
Materiál spodní strany přírodní guma
Rozměry 350x220x3mm

Systémové požadavky:

Port USB  
Windows Vista/7/8/10  
Mac OS X  

Ke stažení

Obrázky Stáhnout