menu
YHP 3030

7.1 kanálová herní sluchátka SABOTAGE

  1. 7.1 kanálový virtuální prostorový zvuk
  2. Hlavový most se samočinným nastavením
  3. Basové vibrace
  4. Software ke stažení

Zvuk, který tě pohltí

Jsme zcela nový typ sluchátek. Náš prostorový zvuk 7.1 tě doslova obklopí. Uslyšíš kroky nepřítele, poslech hudby bude jak na koncertu a užiješ si každou melodii. Potěšíme náruživé hráče i běžné uživatele.
Další
Zpět
Zvuk, který tě pohltí

Atmosféra houstne

Dostaneme tě našimi silnými basovými vibracemi. Ty slibují daleko intenzivnější zážitek. Při výbuchu nebo výstřelu zavibrujeme a po tvém těle se rozhostí napětí z akce.
Další
Zpět
Atmosféra houstne

Mikrofon, na místo!

Pomůžeme tobě i tvým kolegům na teamspeaku. Náš mikrofon je lehce nastavitelný pomocí ohebného krku. Jeho stav můžeš zkontrolovat na červeném LED světle.
Další
Zpět
Mikrofon, na místo!

Zvuk dle vlastního gusta

Volume up, nebo radši tiché ševelení mořských vln? Vše si nastavíš podle sebe přímo na náušníku. Ve speciálním softwaru si navíc vytvoříš vlastní profil, kde si vybereš efekty od prostorového posouvání až po samotný ekvalizér.
Další
Zpět
Zvuk dle vlastního gusta

Hlava jako v bavlnce

Plníme nejnáročnější požadavky. Velké náušníky poskytnou maximální pohodlí při dlouhých večerech. A nejen pro náruživé hráče. Ocení nás filmoví nadšenci i workoholici.
Další
Zpět
Hlava jako v bavlnce

Design inspirován hráči

Vytříbený vzhled a perfektní materiály. Jsme vysoce odolné a vyladěné do posledního detailu. Zatím jsme se objevovali jenom ve snech hráčů. Teď jsme tady.
Další
Zpět
Design inspirován hráči

7.1 kanálový virtuální prostorový zvuk

Herní náhlavní souprava SABOTAGE s 7.1 kanálovým prostorovým zvukem obohaceným o basové vibrace přináší působivé herní zážitky a atmosféru. Díky realistickému prostorovému zvuku uslyšíte každý krok nebo pohyb vašich nepřátel s přesnou lokalizací a budete připraveni k obraně nebo sabotáži jejich akcí ze správného směru.

Polohovatelný mikrofon

Poloha mikrofonu je nastavitelná pomocí ohebného krku, aby byla zajištěna perfektní a čistá hlasová komunikace. Decentní LED signalizace informuje o používání nebo ztlumení mikrofonu.

Snadné ovládání

Ovládání hlasitosti a ztlumení mikrofonu - vypínač vibrací jsou zabudovány do levého sluchátka pro snadný a rychlý přístup k nastavení a zamezení napínání kabelu, ke kterému dochází u běžných ovladačů na kabelu.
Hlavový most se samočinným nastavením
Hlavový most se samočinným nastavením a náušníky jsou navrženy pro absolutní pohodlí při dlouhém hraní her.

Statické decentní červené podsvícení definuje váš herní styl a zajišťuje viditelnost náhlavní soupravy v tmavém prostředí - během hraní her neruší vás, ani vaše spoluhráče. Pro pohodlné a neomezené používání se tato náhlavní souprava připojuje k počítači pomocí opleteného kabelu o délce 2,4 m s ochranou proti zamotání a pozlaceným konektorem USB.
YHP 3030

Specifikace sluchátka:

Reproduktor Ø 40 mm (Neodymové magnety)
Frekvenční odezva 20 Hz–20 kHz
Jmenovitá impedance 32 ohmů na kanál
Citlivost 115 +/- 3 dB
Jmenovitý vstupní výkon 20 mW
Hmotnost 417 g
Délka kabelu 2,4 m
Připojení Konektor USB (pozlacený)

Specifikace mikrofon:

Typ mikrofonu Kondenzátorový
Napájecí napětí 2 V
Jmenovitá impedance 2,2 kiloohmů
Frekvenční odezva 20 Hz–10 kHz
Citlivost -42 +/- 2 dB
Rozměry Ø 4 x 1,5 mm
Délka 150 mm (včetně husího krku)

Systémové požadavky:

Port USB  
Windows 7/8/10  

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Software Stáhnout
Obrázky Stáhnout