menu
YGS KJG

KJG Limitovaná edice herního setu

  1. Rozbal a hrej
  2. Limitovaná edice
  3. Dárek KJG náramek
1 699,-

Limitovaná edice herního setu KJG pro opravdové gamery

Kořeny značky KJG sahají až do roku 2018, kdy se trojice mladých youtuberů (Kelo, Jawo a Gejmr) sešli u hry Minecraft a společně pojmenovali automat tzv. Popkornovač zkratkou KJG. Od té doby natočili několik Minecraft sérií s názvem Kšeftblok, a baví tak své Youtube publikum. Nyní ve spolupráci se značkou Yenkee uvádí na trh vlastní KJG limitovanou edici herního setu.
Další
Zpět
Limitovaná edice herního setu KJG pro opravdové gamery

Kovová klávesnice

První komponent setu je membránová klávesnice s LED RGB osvětlením, které nabízí až 9 režimů podsvícení. Součástí kovové konstrukce je praktický držák telefonu, což umožňuje mít telefon stále na očích. Další vychytávky, které určitě oceníte při hraní jsou funkce Rubber-dome, která zajišťuje rychlou odezvu, Win-loc blokující vyskakování nabídky Start při nechtěném zmáčknutí klávesy Windows a tzv. Anti-ghosting, což zajišťuje podporu stisku několika kláves najednou bez vyrušení příkazu.
Další
Zpět
Kovová klávesnice

Programovatelná herní myš

Druhá součást setu je plně programovatelná herní myš s RGB podsvícením. Díky ergonomickému provedení je myš vhodná jak pro leváky, tak i pro praváky. Disponuje citlivým A725 optickým senzorem s rozlišením až 4 800 dpi, což umožňuje zaznamenávat i ten nejmenší pohyb myší s vysokou přesností.
Další
Zpět
Programovatelná herní myš

7.1 herní sluchátka

Poslední díl setu jsou oblouková herní sluchátka s decentním RGB osvětlením. Díky polstrovaným polštářkům jsou velice pohodlná a padnou skvěle na hlavu a zároveň jejich oblouková konstrukce zajišťuje izolaci zvuku. Mezi přednosti patří basové vibrace a prostorový zvuk 7.1, který vás vtáhne přímo doprostřed dění. Sluchátka disponují 2,4m kabelem, na kterém najdete ovládání hlasitosti, basů, nastavení LED světla nebo vypnutí/zapnutí mikrofonu.
Další
Zpět
7.1 herní sluchátka
YGS KJG

Kde koupit:

logo-alza.png logo-czc.png
logo-ew.png logo-mall.png
logo-planeo.png logo-pompo.png

Software:

Myš STÁHNOUT +     
Sluchátka STÁHNOUT +     

Ke stažení

Informační list /CZ/ Stáhnout
Obrázky Stáhnout