menu
YGC 110RD

Ergonomická herní židle GHOST

  1. Polstrování z tvarované pěny a odolné PU kůže
  2. Moderní design s protkanými vzory
  3. Kovový rám i základna židle
5 499,-
Barvy

Ergonomická herní židle GHOST
 

Ergonomická herní židle GHOST přináší novou úroveň pohodlí při hraní! Je vyrobena z tvarované pěny a vysoce kvalitního čalounění z PU kůže a poskytuje dokonalou oporu při delším hraní nebo práci. Její moderní tkaný vzor dodá vaší herní sestavě jedinečný a stylový vzhled. Díky odnímatelným polštářům pro bederní a krční opěru se vaše pohodlí stane nejvyšší prioritou.

GHOST je vybaven 3D nastavitelnými područkami, které nabízejí snadné nastavení výšky, úhlu a vzdálenosti od stolu podle vašich individuálních potřeb. Díky této možnosti můžete zcela optimalizovat ergonomii a pohodlí pro vaše paže a zápěstí bez kompromisů.

Stůl GHOST je vyroben s důrazem na přesnost a kvalitu a díky kovovému rámu a základně je synonymem odolnosti a dlouhé životnosti. Vysoké výrobní standardy tvarované pěny a čalounění z PU kůže zaručují nejen pohodlí, ale také snadnou údržbu a dlouhodobé používání.

Díky možnosti naklápění až do úhlu 155 stupňů nabízí židle GHOST maximální flexibilitu a pohodlí pro každého hráče. Odnímatelné polštáře pro bederní a krční opěrku poskytují individuální pohodlí podle vašich preferencí.
 
YGC 110RD

Specifikace:

Materiály. PU kožený potah, boky opěrky z průsvitné síťoviny
Polstrování: za studena tvarovaná pěna
Mechanismus: Páka (motýl)
Loketní opěrka: 3D seřízení
Plynové zvedací zařízení: Třída 4
Materiál základny: kovové slitiny
Velikost koleček:  60 mm
Materiál koleček: nylonové jádro pokryté jemným polyuretanem
Seřízení opěrky zad: 90° - 155°
Výška sedátka:  od 47 do 56cm
Kapacita zatížení: 130 kg
Hmotnost židle: 21 kg

Ke stažení

Obrázky Stáhnout