menu
YMS 5010

Vertikální ergonomická USB myš

  1. Podporuje přirozenou polohu zápěstí
  2. Snižuje tlak na hlavní nervy zápěstí
  3. Snižuje riziko syndromu karpálního tunelu
Neprodává se

Přestaň namáhat své zápěstí

Jsem ErgoGrip - drátová myš YMS 5010. Díky mému provedení ti dokonale padnu do ruky. Jsem zárukou toho, že i práce u počítače může být příjemnou. Už tě nikdy nebude trápit bolest zápěstí či ramene, aniž bys musel omezit své pracovní tempo. Jsem navržena tak, abych umožňovala přirozenou polohu zápěstí, a snížila tak riziko syndromu karpálního tunelu a dalších onemocnění, které souvisí s každodenním využíváním “obyčejných” počítačových myší. Úhel a výška jsou zvoleny tak, aby zápěstí bylo v co nejpohodlnější poloze.

Přesnost s ergonomií v jednom

V mém těle je optický senzor s rozlišením až 1800 DPI, které poskytne více než dobrou citlivost na různých površích. K tomu jsem vybavena šesti výborně přístupnými tlačítky. Spínače jsou díky svému bočnímu umístění jednoduše použitelná a zaručují přesné a správné uchopení na první dobrou.

Vhodná na doma i do kanceláře

Můj ergonomický tvar a povrch příjemný na dotyk napovídá tomu, že se stanu ideální volbou jak pro kancelářskou práci, tak i pro domácí využití. Elegantní černá barva a ucelený vzhled jsou kvalitním předpokladem pro to, abych splynula s každým prostředím bez sebemenších obtíží.
YMS 5010

Specifikace:

Citlivost 1000/1400/1800 DPI 
Typ rozhraní USB
Vstup DC (stejnosm.) 5 V / 100mA
Délka kabelu 150 cm
Rozměry 115 x 83 x 70 mm
Hmotnost 75 g

Systémové požadavky:

Port USB  
Windows 7/8/10  
Mac OS X  

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout