menu
YMS 5020

Vertikální ergonomická bezdrátová myš

  1. Podporuje přirozenou polohu zápěstí
  2. Snižuje tlak na hlavní nervy zápěstí
  3. Snižuje riziko syndromu karpálního tunelu

Přestaň namáhat své zápěstí

Jsem ErgoGrip - 2.4G bezdrátová myš YMS 5020. Díky mému provedení ti dokonale padnu do ruky. Už tě nikdy nebude trápit bolest zápěstí či ramene, aniž bys musel omezit své pracovní tempo. Jsem navržena tak, abych umožňovala přirozenou polohu zápěstí, a snížila tak riziko vzniku syndromu karpálního tunelu a dalších onemocnění, které souvisí s každodenním využíváním “obyčejných” počítačových myší. Úhel a výška jsou zvoleny tak, aby zápěstí bylo v co nejpohodlnější poloze.

Přesnost s ergonomií v jednom

V mém těle je optický senzor s rozlišením až 1800 DPI, které poskytne více než dobrou citlivost na různých površích. K tomu jsem vybavena šesti výborně přístupnými tlačítky. Spínače jsou díky svému bočnímu umístění jednoduše použitelná a zaručují přesné a správné uchopení na první dobrou.

Vhodná na doma i do kanceláře

Můj ergonomický tvar a povrch příjemný na dotyk napovídá tomu, že se stanu ideální volbou jak pro kancelářskou práci, tak i pro domácí využití. Elegantní černá barva a ucelený vzhled jsou kvalitním předpokladem pro to, abych splynula s každým prostředím bez sebemenších obtíží.

Nadčasová bezdrátová myš

Jsem sice bezdrátová, ale to, že bych se ti vybila náhle během práce nepřichází v úvahu. Mojí součástí je vypínač napájení pro úsporu energie baterie. Vestavěný Nano přijímač s pracovní vzdáleností <10 metrů zaručí pohodlné ovládání počítače i během prezentací. Pokud nejsi na bezdrátové myši zvyklý a práci bez kabelu si dokážeš představit jen těžko, tak pro tebe mám dobrou zprávu. Identická ergonomická myš YMS 5010 je k dostání i v “drátovém” provedení.
YMS 5020

Specifikace:

Citlivost 1000/1400/1800 DPI
Typ rozhraní USB
Vstup 1x alkalická baterie AA – 1,5 V DC
Rozměry 115 x 86 x 71 mm
Hmotnost 115 g
Baterie jsou součástí příslušenství  

Systémové požadavky:

Port USB  
Windows 7/8/10  
Mac OS X  

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Prohlášení o shodě Stáhnout
Obrázky Stáhnout