menu
YCU 501 BK

Kroucený synchronizační a nabíjecí USB C – USB C kabel

  1. Odolný proti zamotání
  2. Oboustranná konstrukce typu C
  3. Hliníkový plášť a nylonový oplet kabelu

Do náklaďáku i do kabelky

Trávíš většinu svého času na cestách? Tak nezapomeň, že tvoje chytrá zařízení se bez energie neobejdou. Přibal si proto nabíjecí kabel YENKEE YCU 501, se kterým rychle a snadno nabiješ navigaci, mobil nebo notebook. Jeho největší předností je však rozměr jen 40 cm, který můžeš prodloužit až na 1,5 metru. Vejde se ti do batůžku, kabelky nebo schránky u spolujezdce, takže je stále po ruce.

Přenos dat a dobíjení v okamžiku

Díky kroucenému kabelu YENKEE YCU 501 můžeš přenášet data rychlostí až 480 Mb/s a nabíjet proudem až 3 A. To bohatě stačí nejen na dobíjení menších elektronických zařízení, ale díky výkonu 60 W rychle doplníš šťávu i notebooku. Kabel má dvojitý konektor USB typu C, takže ho jednoduše propoj se zařízením a zdrojem energie a nemusíš studovat, jak koncovku nastavit.

Maximum ochrany pro dlouhou životnost

Teď už nemusíš řešit, jak kabel uskladnit, aby se nepoškodil. Kroucený kabel YENKEE YCU 501 vydrží i drsnější zacházení, protože je chráněný hliníkovým pláštěm a odolným nylonovým opletem. Ty mu tak zajistí kromě vysoké pevnosti a dlouhé životnosti i flexibilitu, takže se nikdy nezamotá. Navíc kryty koncovek mají zvýšenou mechanickou odolnost, a jsou tak chráněné proti ulámání.
YCU 501 BK

Specifikace:

Rychlost přenosu dat až 480 Mb/s
Nabíjecí proud až 20 V / 3 A 
Výkon až 60 W
Konektor USB C / USB C 
Minimální délka 0,4 m
Maximální délka 1,5 m

Ke stažení

Obrázky Stáhnout