menu
YCU 500 BK

Kroucený synchronizační a nabíjecí USB C kabel

  1. Odolný proti zamotání
  2. Oboustranná konstrukce typu C
  3. Hliníkový plášť a nylonový oplet kabelu

Malý rozměry, široké uplatnění

Cestuješ často a místo za volantem je tvůj druhý domov? Pak potřebuješ mít v autě navigaci, mobilní telefon nebo Bluetooth reproduktor stále plné energie. Zabal si proto kroucený kabel YENKEE YCU 500, který ti rychle nabije menší elektronická zařízení s USB-C. Uložíš ho kamkoli, třeba do schránky u spolujezdce, protože má praktický rozměr jen 40 cm, který v případě potřeby můžeš prodloužit až na 1,5 metru.

Přenášej data a nabíjej rychle

S krouceným kabelem YENKEE YCU přeneseš data raz dva díky rychlosti až 480 Mb/s. Pokud chceš doplnit hudbu či mluvené slovo do svého mobilu, díky koncovkám USB typu C to půjde velmi snadno. Také nabíjení je díky proudu 3 A rychlé, stačí zařízení jednoduše připojit se zdrojem energie, který je dnes součástí výbavy palubní desky každého automobilu.

Kvalita, která něco vydrží

Kroucený kabel YENKEE YCU 500 je vyrobený tak, aby vydržel i zacházení, které nebude v rukavičkách. Je proto chráněný kvalitním hliníkovým pláštěm a nylonovým opletem a izolaci mu zajistí odolný plastový povrch. Kryty koncovek mají zvýšenou mechanickou odolnost, takže ho můžeš natahovat a kroutit s ním ostošest a nejen, že se nepoškodí, ale hlavně se nikdy nezamotá.
YCU 500 BK

Specifikace:

Rychlost přenosu dat až 480 Mb/s
Nabíjecí proud až 5 V / 3 A
Výkon až 15 W
Konektor USB A / USB C
Minimální délka 0,4 m 
Maximální délka 1,5 m

Ke stažení

Obrázky Stáhnout