menu
YCU 503 BK

Kroucený synchronizační a nabíjecí Lightning kabel

  1. Odolný proti zamotání
  2. Certifikováno Mfi
  3. Hliníkový plášť a nylonový oplet kabelu

Měj svůj Apple stále plný energie

Vlastníš stylové chytré zařízení značky Apple a rád cestuješ? Tak nabíjej také stylově a přibal si na cesty kabel YENKEE YCU 503 Lightning, který nabízí pohodlné a rychlé nabíjení všech elektronických zařízení s logem nakousnutého jablka. Jeho výhodou je kompaktní rozměr 40 cm, který můžeš prodloužit až na 1,5 metru, takže se vejde do batůžku i do kabelky.

Přenášej data a nabíjej rychle a spolehlivě

Nabíjecí kabel YENKEE YCU 503 Lightning ti umožňuje přenášet data rychlostí až 480 Mb/s a nabíjet proudem až 3 A, což stačí na každodenní dobíjení iPhonu, iPadu nebo MacBooku. Je vybaven konektorem USB typu C na jednom konci a Lightning na druhém s certifikací MFi. Je tedy kompatibilní se všemi elektronickými zařízeními Apple i většinou krytů a pouzder pro ně určená.

Kabel, který přežije téměř vše

Nabíjecí kabel YENKEE YCU 503 Lightning je vyrobený tak, aby vydržel tempo tvého života. Proto ho chrání kvalitní hliníkový plášť a odolný nylonový oplet, které mu zajišťují vysokou flexibilitu a dlouhou životnost. Můžeš ho hodit do batohu a vyrazit na horskou túru a vždy budeš mít jistotu, že se mu nic nestane. Navíc kroucené řešení zaručí, že se nikdy nezamotá nebo se na něm nevytvoří uzel.
YCU 503 BK

Specifikace:

Rychlost přenosu dat až 480 Mb/s
Nabíjecí proud až 9 V / 3 A
Výkon až 27 W
Konektor USB C / Lightning
Minimální délka 0,4 m
Maximální délka 1,5 m

Ke stažení

Obrázky Stáhnout