menu
YHP 21BT BK

ANC Bluetooth sluchátka VIBE

  1. Špičková technologie ANC
  2. Režim průhlednosti
  3. Baterie s dlouhou výdrží
1 299,-

ANC Bluetooth sluchátka VIBE


Zažijte dokonalý zážitek z potlačení hluku s našimi sluchátky VIBE. Díky pozoruhodné hloubce ANC tato sluchátka bez námahy eliminují rušivý hluk ve veřejné dopravě, kancelářích nebo v každodenním shonu a umožní vám soustředit se nebo relaxovat při poslechu oblíbených playlistů.
Díky režimu průhlednosti zůstanete ve spojení s okolím, aniž byste museli sluchátka sundávat. Náš režim průhlednosti vám umožní naladit se na okolí a zároveň si vychutnat hudbu, což zajistí, že vám neunikne ani jediný tón toho, co se děje kolem vás.

Pozvedněte své herní seance

díky hernímu režimu našich sluchátek, který dosahuje ultra nízké latence pouhých 30-40 ms. Vychutnejte si synchronizovaný zvuk a obraz a zároveň přesně určete pozice svých protivníků. Spárujte je s externím mikrofonem a získejte dokonalou herní výhodu. I když se vám vybije baterie, zůstaňte připojeni pomocí našeho audio kabelu AUX. Připojte se k počítači nebo jakémukoli zařízení s 3,5mm audio portem a zajistěte si nepřerušovaný zvukový požitek.

Ponořte se do bezdrátové zvukové říše zázraků

díky spolehlivému a stabilnímu přenosu Bluetooth 5.3. Tato sluchátka, vybavená 40mm reproduktorem a polymerovou kompozitní membránou, poskytují silný výkon, věrně reprodukují složité zvukové detaily, křišťálově čisté výšky a dunivé basy. Naše sluchátka se mohou pochlubit výraznou 1000mAh baterií, která zajistí až 120 hodin přehrávání bez ANC a 80 hodin s aktivovaným ANC.

Kromě toho si můžete vychutnat lehkou konstrukci hlavového mostu

která zajišťuje bezpečné uchopení a pohodlné nošení. Dejte sbohem nepohodlí a tlaku v uších, protože naše ultra měkké polštářové náušníky vyplněné paměťovou pěnou nabízejí prvotřídní zážitek a pohodlí.
Teleskopický hlavový most a otočná konstrukce umožňují jemné doladění a zajišťují individuální a pohodlné nošení pro každého uživatele. Seznamte se s našimi novými ANC sluchátky, kde dokonalé potlačení hluku, všestranná funkčnost a vynikající pohodlí předefinují váš zážitek z poslechu.
YHP 21BT BK

Specifikace:

Bluetooth V5.3
Profily Bluetooth: profil a2dp\avctp\avdtp\avrcp\hfp\spp\smp\att\gap\gatt\rfcomm\sdp\l2cap
Hloubka ANC: 42dB
Dosah přenosu: ≥10m
Frekvenční rozsah: 2,402 - 2,480GHz
Maximální přenosový výkon v pásmu 2,4GHz - 2,4835GHz: 5mW
Nabíjecí napětí: 5V DC (USB C)
Nabíjecí proud:  500mA
Kapacita baterie: 1000mAh
Pohotovostní doba: 800h
Doba přehrávání hudby ANC: 75-80h
Doba hovoru: 90h
Doba přehrávání hudby přes BT: 100h
Doba nabíjení: 2,5h
Reproduktorové jednotky: 40 mm/16Ω
Citlivost 127±2dB
Citlivost mikrofonu: -42±3dB
Citlivost mikrofonu ANC:  -32±2db
Hmotnost 280g

Ke stažení

Obrázky Stáhnout