menu
YKB 2025CS

Podsvícená 2,4G bezdrátová klávesnice SPLENDOR

  1. Příjemné bílé LED podsvícení
  2. Vestavěná dobíjecí baterie
  3. Nízké klávesy a tiché přepínače

Komfort a praktičnost

Nejdůležitější pro práci na počítači je příslušenství, které nejen že dobře funguje, ale musí splňovat náročné požadavky uživatelů. Nízko profilové klávesy v kombinaci s tichými membránovými přepínači dělají z této podsvícené 2,4G bezdrátové klávesnice správného parťáka pro vaše pohodlné psaní. Klávesnice také disponuje multimediálními klávesami a numerickým blokem.

Rozumí vašim potřebám

Při vaší práci jistě oceníte nastavitelné naklápěcí nožky, které zajišťují perfektní polohu a stabilitu klávesnice při psaní na pracovním stole. Nabíjení může bez problémů probíhat během používání klávesnice a díky tomu nebudete nuceni jakkoliv přerušovat vaší práci. Pro šetření baterie můžete klávesnici v době, kdy není používána jednoduše vypnout a prodloužit tak životnost baterie a intervaly mezi dalším dobíjením. Bezdrátová Klávesnice je navíc díky odtokovým kanálkům umístěným na její spodní straně odolná proti polití tekutinou.

Atraktivní vzhled

Příjemné a dobře viditelné bílé LED podsvícení pomáhají s rovnoměrnou viditelností všech kláves i v prostředí se s níženou viditelností. Podsvícení má tři nastavitelné úrovně jasu, které lze libovolně nastavit, nebo případně podsvícení úplně vypnout.
YKB 2025CS

Specifikace:

Jmenovitý vstup 5 V DC / 30 mA (USB C)
Vestavěná baterie 1400 mAh (Lithiová)
Doba nabíjení 2 h
Provozní doba 35/800 h se zapnutým/vypnutým podsvícením
Připojení Bezdrátové 2,4G
Provozní dosah < 10 metrů
Maximální výkon vysílače při frekvenci 2,4 GHz – 2,4835 GHz 100 mW
Materiál ABS
Kabel USB A / USB C 1,5 m
Rozměry 443 × 150 × 24,5 mm 
Hmotnost 690 g

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Prohlášení o shodě Stáhnout
Obrázky Stáhnout