menu
YMS 3600BK

Modulární drátová herní myš MARKSMAN

  1. Vyměnitelné spínače i kryty
  2. Plně programovatelná myš
  3. Nastavitelné RGB podsvícení
  4. Software ke stažení
Barvy

Kailh a Huano

Myš se spínači Kailh nebo i výměnnými Huano poskytuje bezchybný zážitek ze svého používání.
Další
Zpět
Kailh a Huano

Vyměnitelné kryty

MARKSMAN je drátová herní myš, modulární, s možností výměny spínačů a předního i zadního vrchního krytu. Výměnné kryty jsou také součástí balení, jeden kratší set a jeden delší, pro perfektní uzpůsobení ruce uživatele.
Další
Zpět
Vyměnitelné kryty

HERNÍ MYŠ PRO OSTROSTŘELCE

Pokud chceš stát na stupních vítězů e-sportového zápasu nebo být úspěšný v misích pro jednoho hráče, vyplatí se dávat přesné zásahy. Modulární herní myš MARKSMAN YENKEE YMS 3600BK má citlivý snímač PIXART 3327, který dokáže sledovat pohyb tvé ruky s citlivostí až 12400 DPI, akcelerací 30 G a extra rychlou odezvou 1000 Hz. Nepřítel nemá šanci. Pro ideální odezvu tlačítek umožňuje modulární systém myši výměnu spínačů. V balení jsou k dispozici typy Kailh a Huano, ale můžeš použít i jiné, podle svých osobních preferencí.

PROPOJENÍ S HERNÍM ZAŘÍZENÍM

Díky počítačové aplikaci, kterou si můžeš zdarma stáhnout, získáš možnost měnit různé programovatelné funkce myši. Například efektní RGB podsvícení, které rozehraje tvůj pokoj barvami, nebo akce, které se provedou po stisknutí jednotlivých tlačítek. S kabelovým připojením myši MARKSMAN YENKEE YMS 3600BK se vyhneš mnoha problémům. Nečeká tě žádné zdlouhavé párování, USB kabel stačí připojit k počítači, konzoli Xbox či PlayStation nebo tabletu a můžete začít hrát. Navíc nepotřebuješ baterii, protože kabel obstará i samotné napájení. 


MYŠ S MODULÁRNÍM SYSTÉMEM

S modulárním systémem získáš možnost přizpůsobit si fyzické prvky myši. Kromě zmíněných spínačů můžeš měnit přední i zadní kryty. V balení s herní myší MARKSMAN YENKEE YMS 3600BK obdržíš delší a kratší variantu s barevným designem a můžeš vyzkoušet, která se bude více hodit ke tvaru tvé ruky a osobnímu stylu. Kryty mají speciální povrchovou úpravu, která částečně zabraňuje pot, takže se nemusíš obávat, že nadměrná vlhkost poškodí tvou myš. Hraj naplno s modulární herní myší MARKSMAN.

 
YMS 3600BK

Specifikace:

Počet tlačítek: 6
Připojení: USB C - USB A
Senzor: Pixart 3327
Rozlišení: ≤ 12400 DPI
Frekvence snímání: 125/250/500/1000Hz
Akcelerace: 30G
Délka kabelu: 1,8 m (opletený)
Rozměry: 124 x 66,1 x 40 až 119 x 66.1 x 40 milimetrů, dle zvolených horních krytů
Hmotnost: 67g, bez váhy kabelu

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout
Software Stáhnout