menu
YKB 3510US APEX

Herní mechanická klávesnice APEX

  1. Kompaktní layout s numerickou klávesnicí
  2. Ovládání hlasitosti a médií kolečkem
  3. Mechanické spínače Outemu Red

Herní mechanická klávesnice APEX

 
Mechanická klávesnice APEX je tvým vstupem do světa pořádného herního vybavení. Mechanické spínače Outemu Red nabízí nejen precizní odezvu, ale i neuvěřitelnou výdrž. Díky kompaktnímu rozložení obsahujícím numerickou část ti APEX umožní plně se ponořit do hry bez kompromisu nebo ztráty prostoru na stole.

Klávesnice APEX vyniká technologií gasket-mount, což zajišťuje optimální stabilitu a precizní úder každé klávesy. To vše v kombinaci s vynikajícím designem a robustností, což dělá z APEX neodolatelnou volbu pro váš herní setup.

Díky ovladači hlasitosti na klávesnici APEX máš kontrolu nad každým tónem. Ovládej hlasitost přehrávané hudby nebo efektivně komunikuj se spoluhráči, aniž bys musel přerušit hru.

Odpojení kabelu a výměna za jiný? Není problém. Díky této možnost získáváš svobodu pohybu, jednoduchost při balení a možnost dát svému hernímu stolu nový barevný nádech, kdykoli se ti zachce.

APEX nabízí širokou škálu barevných možností pro podsvícení kláves. Přizpůsob si svůj herní prostor podle své nálady nebo si vytvoř vlastní atmosféru pro každou hru. S klávesnicí APEX si užiješ nejen skvělý herní výkon, ale také estetický zážitek.
YKB 3510US APEX

Specifikace

Připojení USB
Konektor USB-C
Rozložení kláves US
Typ spínače Outemu Red
Typ spínače Lineární
Životnost spínače 50 milionů úhozů
Počet kláves 98
Anti Ghosting N-Key Rollover
Barva podsvícení RNBW, 11 režimů
Jmenovitý vstup  
Rozměry 140 x 390 x 40 mm
Délka kabelu 1,8 m (vyměnitelný USB-C – součástí příslušenství)
Materiál ABS/kovové slitiny
Hmotnost klávesnice 765 g
 
Systémové požadavky: Port USB
Windows 7/8/10/11

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout