menu
YMS 3400

Programovatelná herní myš RGB PANZER

  1. Spolehlivý a přesný snímač s rozlišením 5 000 DPI
  2. Programovatelná tlačítka a RGB podsvícení
  3. Symetrický design, vhodná pro všechny způsoby držení
  4. Software ke stažení

E-Sportovec roku

Jsem nová herní myš Panzer, které je určena jak pro začínající hráče, tak pro ty nejnáročnější. Je jasné, že na herní myš jsou kladeny jen ty nejvyšší nároky, a proto je mé tělo robustní konstrukce, díky níž je zabezpečena stoprocentní funkčnost za každých okolností. To vše v ergonomickém těle, které je navrženo symetricky pro jakýkoliv úchop myši.

Světlo na konci levelu

Pro ten nejlepší zážitek z hraní jsem vybavena RGB podsvícením, které si můžeš nastavit přesně podle svých představ. Vše si můžeš upravit v softwaru, jenž mi byl ušit na míru. Změna citlivosti, vytvoření maker nebo naprogramování tlačítek jsou důležité parametry pro každého hráče. Customizace od A do Z je mým jasným benefitem.

Železo pro profíky

Uvnitř mě tepe precizní senzor PMW 3325IC s vysokou citlivostí až 5000 DPI. V kombinaci s ultrarychlou odezvou o hodnotě 500 Hz zabezpečuje snímač bezchybné zachycení pohybu myši. Z technických vymožeností zakončují výčet extrémně odolné spínače Huano 20M, které budou rovněž vyhovovat příznivcům jakýchkoliv herních žánrů.
YMS 3400

Specifikace:

Počet tlačítek 9
Vstup DC 5V / 100 mA
Rozhraní USB konektor
Senzor PMW 3325IC
Rozlišení 5000 DPI
Frekvence snímání 500HZ
Akcelerace 20G
Délka kabelu 180 cm
Rozměry 125 x 64 x 40 mm
Hmotnost 163g

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Software Stáhnout
Obrázky Stáhnout