menu
YKB 3300

Herní klávesnice HORNET

  1. Software se 3 profily
  2. Sedm barev podsvícení
  3. Odolná konstrukce s kovovým vyztužením
  4. Software ke stažení

V záři neonů

Prosviť moje tělo až sedmi různými barvami. Užij si při hraní mých barev, které v přítmí vytvářejí magickou atmosféru, a zažívej tak se mnou nezapomenutelné momenty při každém používání.
Další
Zpět
V záři neonů

Software, o kterém se ti nesnilo

Můj software ti umožní podrobné nastavení provedených úhozů, ale i celých maker. To můžeš následně aplikovat na drtivou většinu mých tlačítek. Nastavení si navíc můžeš rozdělit do 3 profilů.
Další
Zpět
Software, o kterém se ti nesnilo

Robustnost a ergonomie v jednom těle

Moje tělo je protkané kovovou konstrukcí, které ti zaručuje vynikající odolnost a perfektní vyztužení. Jistý stisk kláves a šikovnost se skloubí s osobitým designem.
Další
Zpět
Robustnost a ergonomie v jednom těle

Zaměřeno na hráče

Zmáčknutí několika kláves najednou pro mě není problém. Díky funkci Anti-Ghosting se již nemusíš stresovat. Moje klávesy WASD a šipky jsou modifikované přesně pro gamery. Další levelům nestojí nic v cestě.
Další
Zpět
Zaměřeno na hráče

Naprostá volnost při hraní

Není nic horšího, než když uprostřed bitevní vřavy omylem stiskneš tlačítko Start. Se mnou se ti to však nestane. Zamkneš si jednoduše tuto klávesu skrze Win-Lock.
Další
Zpět
Naprostá volnost při hraní

Usnadni si život

Nastav si makro pomocí jediné klávesy REC. Po stisknutí si jenom nahraješ kombinaci tlačítek na jednu z funkčních kláves. Nahrávání maker nebylo nikdy snazší.
Další
Zpět
Usnadni si život

3-2-1 jeď!

Můžeš si nastavit moji polohu přesně tak, jak potřebuješ. Mám totiž rovnou tři úrovně výškové nastavitelnosti.
Další
Zpět
3-2-1 jeď!

Ráda se zapojím

Můj opletený kabel vydrží opravdu vše. Občasné zapnutí rage módů uprostřed bitvy s bossem zvládnu. Pozlacený konektor navíc zajistí přenos bez jakýchkoliv problémů.
Další
Zpět
Ráda se zapojím

Tělo plné inovací

Jsem tvoje vysněná klávesnice. Jsem klávesnice Hornet. Nevyšplouchnu tě za žádné situace. Moje tělo je protkané kovovou konstrukcí, které ji zaručuje vynikající odolnost a perfektní vyztužení. Můžeš si zároveň nastavit moji polohu přesně tak, jak potřebuješ. Mám totiž rovnou tři úrovně výškové nastavitelnosti.

Neonová záře

Moje tělo můžeš prosvítit až sedmi různými barvami. Můžeš si tak vybrat svoji oblíbenou barvu podsvícení s možností úpravy jasu a zkombinovat ji s ostatními periferiemi. Díky přítomnosti multimediálních tlačítek lze jednoduše jedním stiskem operovat s nejpoužívanějšími funkcemi počítače. Užij si při hraní mých barev, které v přítmí vytvářejí magickou atmosféru v místnosti, a zažívej tak se mnou nezapomenutelné zážitky při každém používání.

Funkce pro každého gamera

Ergonomicky řezané klávesy se postarají o sníženou četnost překlepů a v kombinaci se širokým mezerníkem se ze mě stává ultimátní nástroj pro dlouhé hraní bez přestávek. Funkce Antighosting ti zaručí bezkonfliktní stisk více tlačítek najednou a Win-lock umožní deaktivovat klávesu Windows, a zabránit tak náhodnému vyvolání úvodní obrazovky systému Windows během hraní. A dokonce si na mě můžeš nastavit makro pomocí jedinou klávesy REC. Můj promyšlený software se třemi profily ti oproti obyčejnému nahrávání maker přes klávesnici umožní, jak podrobné nastavení provedených úhozů, tak celých maker. To můžeš následně aplikovat na drtivou většinu mých tlačítek. Se mnou už nebude žádná bitevní vřava problém.
YKB 3300

Specifikace:

Jmenovité napětí 5 V ±5 %
Jmenovitý proud 300 mA
Životnost (počet úhozů) 10 milionů
Dráha klávesy 5,5 mm ±0,5 mm
Délka kabelu 1,8 m
Rozměry 501 x 198,5 x 34 mm
Hmotnost 1 320 g

Systémové požadavky:

Port USB  
Windows Vista/7/8/10  
Mac OS X  

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Software Stáhnout
Obrázky Stáhnout