menu
YMS 5050

Ergonomická bezdrátová myš SHELL

  1. Podporuje přirozenou polohu zápěstí
  2. Snižuje tlak na hlavní nervy zápěstí
  3. Snižuje riziko syndromu karpálního tunelu

Sednete si na první dobrou

Nikdo nechce, abys při práci přišel k úrazu. Já tedy rozhodně ne. Proto se pár chytrých hlav dalo dohromady, a teď mě tady máte. Jsem 2.4G bezdrátová myš, která je navržena tak, aby podporovala přirozenou polohu zápěstí a snížila riziko syndromu karpálního tunelu (CTS) a dalších stresů souvisejících s každodenním používáním počítačových myší.

Šikovný pracant

Žádná tabulka nebo dokument se přede mnou neschovají. A teď ti řeknu důkazy místo slibů. Úhel a výška jsou zvoleny tak, aby zápěstí bylo v optimální poloze. Všechna tlačítka včetně rolovacícho, DPI a bočních tlačítek jsou dobře přístupná a snadno použitelná. A do třetice všeho nejlepšího jsem 6-tlačítková myš s optickým senzorem a rozlišením až 2400 DPI.

Vydržím hodně

Hodím se i pro nadšené surfaře po internetu nebo neúnavné pracanty, pro které je počítač další kámoš do tuctu. Mám 2v1 přijímač, takže mě můžeš propojit s USB C anebo USB A zařízením. Díky svému ergonomickému tvaru a povrchu příjemnému na dotyk jsem naprosto ideální volbou pro kancelářské i domácí použití. Navíc vlastním i vestavěný Nano přijímač s pracovní vzdáleností <10 metrů a vypínač napájení pro úsporu energie baterie.
YMS 5050

Specifikace:

Citlivost 1000/1600/2400 DPI
Typ rozhraní USB (USB A + USB C)
Vstup 1x alkalická baterie AA – 1,5 V DC
Rozměry 118 x 77 x 53 mm
Hmotnost 119 g
  Baterie jsou součástí příslušenství
Systémové požadavky Port USB
  Windows 7/8/10
  Mac OS X

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Prohlášení o shodě Stáhnout
Obrázky Stáhnout