menu
YKM 1006CS

Drátová sada Ego

  1. Klávesnice odolná proti polití
  2. Přesná myš s rozlišením 1000 dpi
  3. Určeno pro použití v domácnosti anebo kanceláři

Set domů i do kanceláře

Jsem dokonalou sadou odolné klávesnice a výkonné myši, která je připravena k použití doma i v kancelářském prostředí. Díky mému elegantnímu a zároveň minimalistickému stylu se hodím kamkoliv. V černém kabátku nebudu nijak narušovat design tvé pracovní desky a vydržíš se díky mně trvale soustředit na práci.

Zrozen ke splnění všech úkolů

Vzhledem k tomu, že mám zásadní vliv na tvou produktivitu, tak se moji tvůrci zamysleli nad tím, abych byla jednoduchá, funkční a odolná. Nepotřebuji žádné baterie. Jednoduše mě zapojíš přes konektor USB a funguji, dokud se tvé prsty neunaví.

Ergonomie až na prvním místě

Dej sbohem nepohodlí a užij si moji přesnost, a to navíc s optickým senzorem s rozlišením 1000 DPI. Jsem symetrická myš, která lze držet v pravé i levé ruce. Pokud kladeš důraz na funkčnost a jednoduchý design, budu pro tebe tím pravým ořechovým.

Tekutiny mi nevadí

Rozlití pití do klávesnice. Více než častá nehoda, která provází snad všechny kanceláře. Se mnou se však strachovat nemusíš. V mém těle je drenážní systém, který odvede přebytečnou tekutinu ven z klávesnice. Nestane se tak, že by došlo k jakémukoliv poškození plošných spojů nebo jiných kritických částí.

Zjednoduš si život

V mém rozložení kláves nenajdeš žádné složitosti. Plná velikost, klávesy s příjemně velkým stiskem a naprosté pohodlí při psaní. Přesnost už je samozřejmostí. Rychlost úhozů ti bude závidět každý spisovatel.
YKM 1006CS

Specifikace:

Provozní napětí myši 5 V DC (≤ 100 mA)
Provozní napětí klávesnice 5 V DC (≤ 100 mA)
Typ rozhraní USB
Zdvih kláves klávesnice 3,5 ± 0,3 mm
Spínač myši Životnost 3 miliony klepnutí
Rozměry klávesnice 435 x 157 x 30 mm
Rozměry myši 108 x 61 x 37 mm
Délka kabelu 150 cm (pro myš a klávesnici)

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout