menu
YSP 3100SG

TWS Bluetooth Reproduktor SUAVE

  1. Křišťálově čistý vysoce kvalitní zvuk
  2. Technologie True Wireless Stereo
  3. Pasivní zářiče pro vylepšení basů
Neprodává se

Nenápadnost a minimalismus

Můj univerzální design je jako stvořený pro jakékoliv prostředí. Ať už mě položíš na pracovní stůl nebo na poličku mezi tvé osobní věci budu vždy ozdobou. V elegantní černé jsem vhodný do každého interiéru.
Další
Zpět
Nenápadnost a minimalismus

Freedom

Vedeš dlouhý telefonát s kamarádem a nebaví tě tvůj mobil držet u ucha? Nech ho klidně ležet na stole a telefonuj pomocí handsfree, které je uvnitř mně zabudované. Nemusíš se bát, že by zvuk hovoru ztrácel na kvalitě, zaujmu tě svou přesností a totálním vyrušením okolních šumů.
Další
Zpět
Freedom

Konektory

Napájení DC 5V/1A
AUX
Výstup pro sluchátka
Další
Zpět
Konektory

Univerzální zvuk

Posloucháš velké množství žánrů a miluješ neomezenost při výběru hudby? Žádný problém! Poradím si s čímkoliv. Díky dvěma aktivním měničům s podporou pasivních zářičů ti s lehkostí zahraji i basově náročnější tóny.
Další
Zpět
Univerzální zvuk

Stereo přátelství

Pomocí technologie True wireless stereo se můžu spojit s dalším reproduktorem SUAVE, a vytvořit tak neopakovatelný zážitek, který se ti zaryje do paměti. Stanu se tak nepostradatelnou součástí každé tvé párty, která se díky mně stane nezaměnitelným zážitkem.
Další
Zpět
Stereo přátelství

Evoluce v připojení

Představ si, že nemusíš dlouze nic nastavovat a k připojení tvého telefonu ti bude stačit jen položení telefonu vedle mě. To vše díky  technologii NFC, která ti usnadní každodenní život.
Další
Zpět
Evoluce v připojení

Křišťálově čistý vysoce kvalitní zvuk

SUAVE je elegantní a důmyslný bezdrátový reproduktor s plynulou a čistou reprodukcí zvuku. Nízkoenergetické zabezpečené bezdrátové připojení je zajišťováno technologií Bluetooth 4.2. Tato verze je zpětně kompatibilní se staršími verzemi.
Dva aktivní neodymové měniče podporované dvěma pasivními zářiči zajišťují perfektně vyvážený zvuk pro poslech jakéhokoli hudebního žánru. Díky vestavěnému mikrofonu podporuje tento reproduktor handsfree telefonní hovory.

Technologie True Wireless Stereo

TECHNOLOGIE TRUE WIRELESS STEREO (TWS) umožňuje spojit dva reproduktory SUAVE pro výkonnější 24W stereo zvuk. Funkce NFC umožňuje spárování reproduktoru se smartphonem pouhým položením těchto dvou zařízení velmi blízko sebe. Díky této funkci nemusíte používat standardní nastavení Bluetooth ve smartphonu, které obvykle vyžaduje více času.

Až 15 hodin přehrávání

Spolehlivá dobíjecí baterie s vysokou kapacitou 4 000 mAh zajišťuje až 15 hodin přehrávání na jedno nabití. SUAVE je navržen jako spolehlivá, elegantní a stylová komponenta vašeho systému domácí zábavy pro každou příležitost. Díky prvotřídním materiálům a univerzálnímu designu je vhodný pro vnitřní i venkovní aktivity.
YSP 3100SG

Specifikace:

Verze Bluetooth 4.2
Přenosová vzdálenost až 10 m
Výstupní výkon 2x 6 W
Jednotka měniče  45 mm (4 ohm)
Frekvenční odezva 80 Hz–20 kHz
Odstup signálu od šumu ≥ 80 dB
Typ baterie Lithium-iontová (4 000 mAh)
Napájecí vstup DC 5 V/1 A
AUX (Externí) Konektor 3,5 mm
Linkový výstup Konektor 3,5 mm
Doba přehrávání až 15 hodin
Rozměry 205 x 68,7 x 69,7 mm
Hmotnost 492 g

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout