menu
YKB 2010CS

2.4G Bezdrátová klávesnice COMPACT

  1. Ergonomický design
  2. Nízký profil a tiché „scissor“ spínače
  3. Technologie Plug & Play

Elegantně a pohodlně

Je jasné, že se mnou budeš trávit poměrně dost času. Ať už v práci nebo při tvých volnočasových aktivitách mě budeš mít neustále na očích. Proto je mé tenké designové tělo tvořeno z prémiových materiálů, které jsou příjemné na dotek. V kombinaci s kompaktními rozměry budu tvým ideálním parťákem na dlouhé pracovní dny i večery.

Intuitivně a tiše

Díky mým nůžkovým spínačům je každé stisknutí klávesy téměř neslyšitelné. Tato technologie navíc zabezpečí pohodlné psaní s okamžitou odezvou. Na mém těle najdeš také multimediální klávesy na řadě F1-F12, díky kterým jsi schopen ovládat nejpoužívanější aplikace stisknutím pouze jedné klávesy. Ty se dají rovněž přepnout fixně do jednoho z módů (multimediální funkce, nebo nativní funkce F1-F12) pomocí zamykatelné klávesy Fn.

Úsporně a chytře

O moji výdrž se nemusíš nijak strachovat. O napájení se starají dvě AAA baterie (součástí balení), a navíc disponuji funkcí automatického přepnutí do pohotovostního režimu pro úsporu energie. Vše se děje bez tvého vědomí po 5 sekundách nečinnosti. Samotné znovuspuštění je pak bleskurychlé a ty si ničeho ani nevšimneš. Když už mi opravdu bude docházet energie, informuje tě o tom integrovaná LED indikace.
YKB 2010CS

Specifikace:

Příkon 3V/≤ 15mA (2x AAA)
Připojení Bezdrátové 2,4 GHz
Provozní dosah < 10 metrů
Pohotovostní doba 180 dnů
Nepřetržitá doba provozu 240 hodin
Materiál ABS
Rozměry 373 x 120 x 19 mm
Systémové požadavky Port USB
  Windows 7/8/10
  Mac OS X

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Prohlášení o shodě Stáhnout
Obrázky Stáhnout