menu
YWC 100

FULL HD Webová kamera AHOY

  1. Plug & Play
  2. Integrovaný mikrofon
  3. Nastavení vodorovného a svislého úhlu

Jasně a ostře!

AHOY, hledal jsi parťáka do videokonferencí, online vyučovacích hodin či k běžným videohovorům? Tak jsem tady! Rozkostičkovanému obrazu dej sbohem, protože dokážu nahrávat video ve FULL HD rozlišení, takže tvoji spoluvolající uvidí každý detail jasně a ostře. Video navíc ukládám rovnou v třiceti snímcích za sekundu. Pokud bys tedy chtěl předvádět nějaké rychlé taneční kreace, žádné rozmazání se nekoná. Ostře, jasně a bez duchů.

Haló, slyšíme se?

Jsem all-in-one řešení. Díky tomu nepotřebuješ jakýkoliv další mikrofon či headset. Mikrofon mám zabudovaný přímo ve svém těle. Videohovory si tak užiješ v naprosté volnosti bez nutnosti různých drátů omotaných okolo tvé hlavy, a navíc také budeš mít mnohem více místa na svém pracovním stole. To nejlepší zachycení zvuku navíc zvládneš vylepšit tím, že je možné mě nastavit v libovolném úhlu díky 360° nastavení.

AHOY, místo!

Jedna věc se na mně asi jen tak nezmění. Moje poloha. Kam mě upevníš a nastavíš, tam budu stát. Za tuto vlastnost vděčím univerzální úchytce, kterou je možné nasadit na jakýkoliv monitor či notebook na trhu. Díky úchytce si zároveň můžeš nastavit zcela libovolně vodorovný a svislý úhel přesně podle tvých představ. Teď již opravdu nic nebrání tomu, aby se z tebe stal mistr videohovorů a videokonferencí. AHOY!
YWC 100

Specifikace:

Max. rozlišení 1920 x 1080 pixelů (30 snímků za sekundu)
Fotografie  2 megapixelu
Senzor CMOS
Typ zaostření pevné zaostření
Vestavěný mikrofon mono
Pozorovací úhel 60 °
Zástrčka USB
Délka kabelu 1,4 m
Rozměry 90 x 28 x 23mm
Hmotnost: 137 g
Systémové požadavky Port USB
  Windows 7/8/10

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout