menu
YAU C65

Univerzální nabíječka USB C

  1. Power Delivery 65W
  2. Oboustranná konstrukce typu C
  3. Pro chytré telefony, tablety a notebooky

Nabíjej rychle a bez kompromisů

Chceš být stále v obraze? Pak tvá chytrá zařízení musejí být stále nabitá. A pokud jim dochází dech, sáhni po univerzálním adaptéru YENKEE YAU C65. Díky vysokému výkonu 65 W a technologii Power Deliver spolehlivě a rychle dobije nejen mobily a tablety, ale i náročné notebooky. A díky konektoru USB-C nemusíš zkoumat koncovku kabelu a přetáčet ji, aby se zařízení správně připojilo.

K moři, na chalupu i do kanceláře

U nabíječky YENKEE YAU C65 také oceníš skromné rozměry a nízkou hmotnost, a můžeš ji tak dát do kapsy od saka, aniž by překážela. YENKEE YAU C65 má také praktický kabel o délce 1,8 metru, takže už nemusíš lézt pod stůl, aby se zařízení zapojilo do zásuvky. Díky tomu tvoje zařízení budou stále plné energie, a tak ti neuniknou žádné zprávy od přátel, ze sportu nebo politiky, ať jsi kdekoli.

Myslí na bezpečnost

Univerzální dobíječka YENKEE YAU C65 patří k nejbezpečnějším na trhu, protože disponuje ochranou proti přepětí, přehřátí či nad proudu. Zabudovaný inteligentní technologie totiž rozpozná úroveň intenzity nabíjení i to, jestli je zařízení plně nabité. Pak se automaticky vypne, takže můžeš s klidným svědomím nechat mobil, tablet nebo notebook nechat nabíjet přes noc a nic se nestane.
YAU C65

Specifikace:

Označení modelu YAU C65
Vstupní napětí AC 100 ~ 240 V
Vstupní frekvence 50/60 Hz
Výstupní napětí max. DC 20,0 V (stejnosm.)
Výstupní proud max. 3,25 A 
Výstupní výkon max. 65,0 W
Průměrná účinnost v aktivním režimu 88,11 %
Účinnost při nízké zátěži (10 %) 78,50 %
Spotřeba energie bez zátěže 0,21 W
Délka kabelu 1,8 m
Rozměry 70 x 70 x 30 mm

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout