menu
YMC 20

Univerzalní kloubové mikrofonní rameno

  1. Stylová a stabilní hliníková konstrukce
  2. Standardní montáž na závit 3/8 "a 5/8"
  3. Integrované vedení kabelu

Podržím tě v tvé tvorbě

Éra streamování, podcastů či živých vysílání je tady. Kvalitním mikrofonem příprava k nahrávání zvuku rozhodně nekončí. Není však nutné brát nohy na ramena, ale spíše mikrofony. S mojí odolnou hliníkovou konstrukcí, vnitřními pružinami a vestavěným vedením kabelům zaručeně pokryji všechny tvé potřeby, abys docílil dokonalého nahrávání zvuku či mluveného slova díky nastavitelné poloze.

Poradím si se vším

Nezaleknu se jakýchkoliv studiových či počítačových mikrofonů. Hravě si poradím se standardním 3/8"" nebo 5/8"" závitem. Za tuto kompatibilitu vděčím i v balení dodávanému závitovému adaptéru rovněž v 3/8"" 16 mm samec na 5/8"" 27mm samice. Díky tomuto adaptéru je připojení evropských či amerických mikrofonů zcela bezproblémové.

Drž úhel!

Klouby mám ohebné jako gymnasta, a tak si zcela jistě oblíbíš moji širokou flexibilitu a optimální nastavení úhlu, pod kterým má být tvůj mikrofon nasměrován. Klouby umím zároveň uzamknout, což ti zaručí stabilní polohu přesně podle tvých představ. Umím rovněž stát pevně na svém místě. Pomocí pár utáhnutí mě trvale upevníš na pracovní ploše, a nehnu se tak ani o píď.
YMC 20

Specifikace:

Materiál ocel / plast / hliník
Nosnost 1 kg
Max. výškový rozsah 949 mm
Délka ramena 825 mm
Úhel otočení 360°
Průměr ramene 45 x 23 mm
Rozteč montážní svorky 10 - 60 mm
Hmotnost produktu 1,35 kg

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout