menu
YSM 300

Bluetooth tripod selfie tyč

  1. Kombinace selfie tyče a tripodu
  2. Odolná a lehká
  3. Bluetooth dálková spoušť
Získejte dokonalé selfie, skupinové fotky nebo time-lapse záběry, jako nikdy předtím, s naším profesionálním selfie tripod držákem pro mobilní telefony. S tímto držákem můžete snadno zachytit ty nejlepší okamžiky díky dokonalé stabilizaci a plynulému ovládání.

Kompatibilní s většinou telefonů s operačním systémem Android a iOS o velikosti 4" až 6", náš selfie tripod držák je ideální pro každého, kdo chce zlepšit své fotografování. Využijte svého chytrého telefonu k naplnění vašich kreativních představ a získejte skvělé výsledky.

Náš selfie tripod držák s Bluetooth dálkovou spouští je perfektní pro cestování a snadno se vejde do vaší tašky nebo batohu. S tímto držákem můžete kdykoliv a kdekoliv zachytit ty nejlepší momenty, ať už se nacházíte na dovolené nebo v běžném životě.

Snadné použití a nastavení držáku díky intuitivním ovládacím prvkům a jednoduchému designu. Stačí pouze připojit svůj telefon, nastavit požadovaný úhel a snímek může začít. Díky plynulému ovládání a stabilizaci se nemusíte bát rozmazaných fotografií.

Náš selfie tripod držák na mobilní telefony je vyroben z prvotřídních hliníkových materiálů, které zajišťují nejen pevnost a odolnost, ale také elegantní a moderní vzhled. S tímto držákem budete vypadat profesionálně a vaše fotografie budou vynikat. Navíc, tento držák je navržen tak, aby vydržel mnoho let používání a bude s vámi dlouho sloužit.
 
YSM 300
Bluetooth: 4.2
Vtup: 5.0V / 0.1A
Micro USB  
Baterie: 50mAh
Délka stativu: od 20 cm do 83 cm
Vhodné pro chytré telefony: od 60 mm do 90mm (šířky)
Max. zatížení: 15 kg
Hmotnost: 170 g
Rozměry složené: 195x33x30mm
Rozměry rozložené: 830x186x186mm

Ke stažení

Obrázky Stáhnout