menu
YCU 502 BK

Kroucený synchronizační a nabíjecí Lightning kabel

  1. Odolný proti zamotání
  2. Certifikováno MFi
  3. Hliníkový plášť a nylonový oplet kabelu

Měj svůj Apple vždy plný energie

Touláš se rád po Čechách nebo jezdíš často do ciziny? Tak budeš potřebovat dobít svá stylová zařízení značky Apple. Nabíjej je proto stylově a pořiď kabel YENKEE YCU 502 Lightning, který nabízí pohodlné nabíjení elektronických zařízení s logem nakousnutého jablka. Má rozměr jen 40 cm, který můžeš prodloužit až na 1,5 metru, takže se vejde do batůžku, kabelky nebo schránky u spolujezdce.

Přenášej data a dobíjej rychle a spolehlivě

Nabíjecí kabel YENKEE YCU 502 Lightning umožňuje přenášet data rychlostí až 480 Mb/s a nabíjet proudem až 2,4 A, což stačí na každodenní dobíjení iPhonu, iPadu nebo MacBooku. Je vybaven konektorem USB typu A na jednom konci a konektorem Lightning s certifikací MFi na druhém. Je tedy kompatibilní se všemi elektronickými zařízeními Apple i většinou krytů a pouzder pro ně určená.

Užívej si cestování bez starostí

Nabíjecí kabel YENKEE YCU 502 Lightning je vyrobený tak, aby vydržel tempo tvého života. Je proto chráněný hliníkovým pláštěm a nylonovým opletem, které mu zajišťují vysokou odolnost, flexibilitu a dlouhou životnost. Můžeš ho hodit volně do batohu a vyrazit na túru a vždy budeš mít jistotu, že se mu nic nestane. Navíc zatočení do spirály zajistí, že se nikdy nezamotá nebo se na něm nevytvoří uzel.
YCU 502 BK

Specifikace:

Rychlost přenosu dat až 480 Mb/s
Nabíjecí proud až 5 V / 2,4 A
Výkon až 12 W
Konektor USB A / Lightning
Minimální délka 0,4 m
Maximální délka 1,5 m

Ke stažení

Obrázky Stáhnout