menu
YTP A1

Aktivní stylus univerzální

  1. 15 hodin provozu
  2. Přesné psaní a kreslení
  3. Univerzální kompatibilita

Aktivní univerzální stylus s funkcní magnetického uchycení a širokou kompatibilitou pro většinu zařízení s kapacitními displeji nabízí přesné psaní, kreslení a pohodlnou práci s aplikacemi.

Nemusíte ztrácet čas s Bluetooth připojením. Stylus stačí jednoduše zapnout dotykem, a už je připraven k použití. Žádné složité nastavení, jen okamžitá interakce s vaším zařízením a plynulost v psaní, kreslení nebo ovládání dotykových obrazovek.

LED dioda indikuje zapnutí stylusu.

Funkce "Tap to Turn On/Off" přináší do rukou uživatelů jednoduchou a intuitivní možnost ovládání. Stačí jednoduše klepnout na špičku stylusu, a ten se okamžitě aktivuje nebo deaktivuje. Tato inovativní technologie zvyšuje efektivitu a zjednodušuje používání stylusu v každodenním životě.

Stylus je vybavený vestavěným magnetem. Díky této inovativní funkci můžete stylus pohodlně připojit přímo k vašemu tabletu, což zajišťuje bezpečné uložení a snadný přístup vždy, když ho potřebujete. Už nikdy se nebudete muset trápit hledáním ztraceného stylusu. S vestavěným magnetem je váš stylus vždy na dosah ruky, čímž zvyšuje vaši produktivitu a usnadňuje vaše každodenní úkoly.

Stylus je navržen tak, aby byl kompatibilní s všemi zařízeními s kapacitními displeji. Bez ohledu na to, zda používáte zařízení s operačním systémem Android, iOS nebo iPadOS, tento stylus je univerzální nástroj pro psaní, kreslení a interakci na dotykových obrazovkách.
Stylus disponuje lithium-polymerovou baterií nabíjenou pomocí portu Type-C.
YTP A1

Specifikace:

Baterie: Li-polymer
Vstupní napětí: DC 5V/0,1A
Nabíjecí port: Typ C
Doba nabíjení: 60-80 minut
Materiál: Slitina hliníku
Rozměry: 166x9 mm
Hmotnost: 16 g

Ke stažení

Obrázky Stáhnout