menu
YMC 1030

Studiový mikrofon s příslušenstvím

  1. Kondenzátorový mikrofon s kardioidní  charakteristikou
  2. Stojan s antivibračním držákem studiového provedení
  3. Pop filtr & protivětrný kryt & veškerá kabeláž

Youtuberská dráha na dosah

Studiová sada „STREAMER“ je dokonalým startovacím balíčkem pro streamování, vlogování, přípravu podcastů, on-line hraní her, nahrávání zvuků nebo živé vysílání.
Další
Zpět
Youtuberská dráha na dosah

Křišťálově čistý zvuk

Vysoce kvalitní kondenzátorový mikrofon se kardioidní charakteristikou je doplněn o vše, co potřebujete. Balení obsahuje pop filtr, antivibrační držák, protivětrný kryt Windschutz, nastavitelný studiový stojan a vlastní kabel.
Další
Zpět
Křišťálově čistý zvuk

Stojím na místě

Pro pohodlné používání a optimální polohování je mikrofon upevněn ve stojanu s držákem otočným ve dvou osách. Svislý dosah stojanu je až 750 mm a stojan může být namontován na každý stůl o tloušťce 10 až 52 mm.
Další
Zpět
Stojím na místě

Odpružený držák mikrofonu

Pro pohodlné používání a optimální polohování je mikrofon upevněn ve stojanu s držákem otočným ve dvou osách.
Další
Zpět
Odpružený držák mikrofonu

Je nás víc

Mikrofon má robustní XLR konektor pro signál i napájení a je dodáván s přizpůsobeným 2,5 m dlouhým kabelem (XLR / 3,5mm jack). Pro počítač se společným konektorem pro mikrofon a sluchátka, použijete Y-adaptér, který je součástí balení.
Další
Zpět
Je nás víc

Youtuberská dráha na dosah

Obsahuji vše, co ke studiovému nahrávání potřebuješ. Nabízím ti kondenzátorový mikrofon se srdcovou charakteristikou, nastavitelný stojan pro mikrofon, pop filtr, antivibrační držák a protivětrný kryt. Prostě kompletní setup, se kterým budeš připraven na streamování, podcasty nebo vlogování.

Křišťálově čistý zvuk

Jsem mikrofon, který je součástí sady STREAMER a ohromím tě svou čistou zvukovou odezvou. Díky mé srdcové charakteristice a odnímatelnému pop filtru zvládnu redukovat všechny rušivé elementy v okolí, a přenáším tak jen tvůj hlas nerušený žádnými šumy v okolí.

Stojím na místě

Pro pohodlné používání a optimální polohování uvnitř mě najdeš stojan s otočným držákem ve dvou osách. Svislý dosah stojanu dosahuje výšky až 750 mm a navíc si ho můžeš namontovat na jakoukoliv vodorovnou plochu o tloušťce 10 až 52 mm.

Je nás víc

Používám standardní XLR výstup a jsem dodáván s 2,5 m dlouhým kabelem (XLR / 3,5mm jackem). V balení také najdeš kombinovaný konektor pro tvůj mikrofon a sluchátka, ke kterému můžeš použít i Y-adaptér (součástí balení).
YMC 1030

Specifikace:

Jádro mikrofonu Kondenzátor elektret (⌀ 16mm)
Směrová charakteristika Kardioidní (ledvinová)
Frekvenční odezva 30 Hz - 16 kHz
Citlivost -38 dB+/-3 dB (0 dB=1 V/Pa při 1 kHz)
Ekvivalentní hladina šumu 16 dBA max.
Maximální SPL 120 dB
Odstup signál/šum 70 dB
Napájení 1,5 V/3 mA (z PC)
Kabel 2,5 m
Konektor 3,5mm jack
Materiál Kov
Svislý dosah stojanu až 750 mm
Požadovaná tloušťka stolu 10 až 52 mm

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Prohlášení o shodě Stáhnout
Obrázky Stáhnout