menu
YSP 215BK

Stolní reproduktorový 2.1 kanálový systém

  1. Napájení přes USB
  2. Kompaktní a stylový design
  3. Skvělý a precizní zvuk

ZVUK, KTERÝ HRAJE VŠEMI BARVAMI

Pokud chceš mít při poslouchání muziky perfektní zvuk, jsem tu pro tebe – YENKEE YSP 215BK. Nabídnu ti nepřekonatelnou hloubku basů, kvalitní zvuk výšek a parádní herní design, takže ať už hraješ nejnovější hry, posloucháš hudbu nebo sleduješ filmy, budeš mít jistotu, že máš to nejlepší za skvělou cenu! Navíc disponuji i podsvícením, které se mění v závislosti na intenzitě zvuku.

VEJDU SE VŠUDE

Další mojí předností jsou kompaktní rozměry mého designově povedeného těla. Elegantní stereo reproduktory se dvěma satelity a basovým reproduktorem v decentním šedivém hávu mají minimální rozměry, takže se vejdou i na malý stůl k PC nebo notebooku a stále ti zbude ještě dost místa na mísu s popcornem. Jsem tak ideální společník pro dokonalý zvukový zážitek z her, filmů nebo online videí.

OVLÁDEJ MĚ SNADNO 

Největší mojí výhodou je však jednoduché ovládání, které zvládne i dítě. Kvalitní zvuk ti zprostředkuji přes 3,5mm audio konektor, který prostě zastrčíš do zdířky na PC. A stejné je to s ovládáním hlasitosti, kterou si řídíš prostřednictvím velkého ovladače na přední straně basového reproduktoru. Napájení pak zajistí USB kabel, kterým propojíš reproduktory a PC. Takže zasuň jacka a užívej muziky!
YSP 215BK

Specifikace:

Výstupní výkon 2x5W + 2x3W
Příkon USB 5V DC / 1A
Reproduktorová jednotka 2x3" + 2x2"
Impedance
Frekvenční odezva 150Hz - 20KHz
Odstup signál-šum ≥85dBA
Délka napájecího kabelu 1,3m
Délka audio kabelu 1,3m (3,5 mm konektor jack)
Délka satelitního kabelu 0,8m
Rozměry 234 x 98 x 107mm + 2x 75 x 98 x 100mm 
Hmotnost 900g
Systémové požadavky Port USB
  Windows 7/8/10 
  Mac OS X

Ke stažení

Prohlášení o shodě Stáhnout
Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout