menu
YCU COIL WE

Spirálový USB kabel pro mechanické klávesnice

  1. Stylový barevný design a prémiová kvalita
  2. Profesionální dvojité kabelové pláště
  3. Prémiový 5pólový konektor Aviator
Barvy

Nespokoj se s průměrem

Herní periferie už dávno není pouze otázkou kvality, ale také stylu. Každý si chce svůj herní koutek pořádně vymazlit do posledního detailu. Právě pro takové hráče přinášíme absolutní novinku ze stáje YENKEE, kterým je spirálový USB kabel pro mechanické klávesnice. Profesionální dvojité kabelové pláště zaručení bezpečnost a velmi dlouhou životnost.

Bav se!

Hledáš doplňky pro tvůj počítač a chceš mít vše naprosto vyladěné co do barevné palety? No jasně že jo! Vyber si jeden z barevných stylů těchto navinutých profi kabelů pro mechanické klávesnice a posuň úroveň designu o třídu výš. Barvy pláště vodičů a konektorů jsou dokonale sladěny, aby vylepšily jedinečný vzhled celé vaší herní sestavy.

Kvalita bez předsudků

Design je super, ale k čemu by nám byl, kdyby nešel ruku v ruce s prvotřídní kvalitou. Spirálový USB kabel pro mechanické klávesnice od Yenkee je vyroben z vysoce kvalitního měděného drátu, který je izolován dvojitým pláštěm pro větší flexibilitu a odolnost. Dvě části prémiového kabelu jsou spojeny rychle odpojitelným 5kolíkovým konektorem Aviator, který poskytuje jedinečný vzhled a optimální přenos dat. Technické specifikace jsou: USB A/C, UNIVERSAL, PREMIUM COATING, 5-pin GX16, 28AWG.
YCU COIL WE

Specifikace:

Kabel 28AWG
Zástrčka USB A / TYP C
Konektor 5-pinový GX16 Aviator
Vnitřní opletení kabelu PP
Vnější opletení kabelu PET
Průměr stočené části 25mm
Délka stočené části 140mm
Délka nataženého kabelu 3,5m (2 m + 1,5 m)

Ke stažení

Obrázky Stáhnout