menu
YHP 505BK

Kabelová sluchátka USB-C

  1. Odborně vyladěná reprodukce zvuku
  2. Minimalistický design a lehké tělo
  3. Ovladač na kabelu a integrovaný mikrofon

Kabelová sluchátka USB-C

 
Pokud hledáte bezproblémové zvukové řešení pro svůj telefon pouze s USB-C, jsou drátová sluchátka YHP 505 s USB-C vynikající volbou. Tato sluchátka nabízejí bezproblémovou kompatibilitu s telefony Samsung a Google, stejně jako s dalšími špičkovými značkami, které podporují zvukový výstup USB-C.

Sluchátka YHP 505 mají minimalistický design, který upřednostňuje styl i funkčnost. Díky svému ultralehkému tělu poskytují pohodlné nošení i při delším používání. Elegantní a nenápadný design zaručuje, že tato sluchátka doplní jakýkoli oděv nebo prostředí, ať už je používáte při tréninku, dojíždění do práce nebo při domácí relaxaci.

Sluchátka YHP 505 jsou vybavena robustním ovladačem na kabelu a nabízejí snadné ovládání zvukového zážitku. Ovladač umožňuje nastavit hlasitost, přehrávat/pozastavovat hudbu a přeskakovat skladby pouhým stisknutím tlačítka. Integrovaný mikrofon navíc umožňuje přijímat hovory handsfree, aniž byste museli sahat po telefonu.

Tato praktická funkce zajišťuje, že můžete zůstat ve spojení i na cestách a udržovat tak efektivní a nepřerušovanou komunikaci.Jednou z pozoruhodných výhod kabelových sluchátek, jako jsou YHP 505, je jejich schopnost poskytovat zvuk s nulovou latencí.

Na rozdíl od bezdrátových sluchátek, u kterých může docházet k mírnému zpoždění, drátová sluchátka zajišťují, že obsah na obrazovce telefonu a doprovodný zvuk jsou vždy dokonale synchronizovány.

Ať už sledujete videa, hrajete hry nebo si poslechnete oblíbenou hudbu, sluchátka YHP 505 vám zaručí pohlcující a bezproblémový zvukový zážitek.
YHP 505BK

Specifikace:

Jednotka řidiče: 10 mm
Impedance 16 Ohm
Citlivost 95dB+/-3dB
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Typ mikrofonu: Všesměrový
Mikrofon Všesměrový mikrofon. Citlivost: -45±3dB
Mikrofony Mikrofon. Výstupní impedance: 2,2 KΩ
Jmenovitý výkon: 3 mW
Max. Výkon: 5 mW
Kabel 1.2m

 

Ke stažení

Obrázky Stáhnout