menu
YHP 3040

Drátová herní sluchátka VECTOR

  1. 7.1 kanálový virtuální prostorový zvuk
  2. Hlavový most se samočinným nastavením
  3. Vyměnitelné kryty náušníků

Vyměnitelné kryty náušníků
 

Herní drátová sluchátka s odnímatelnými kryty, kabely a mikrofonem. Možnost připojení přes USB i 3.5mm jack pomocí přiložených kabelů. Odnímatelný mikrofon je zároveň zamykatelný, nemůže se tedy stát, že by vám v zápalu hry vypadl.
Další
Zpět
Vyměnitelné kryty náušníků<br />
 

NECH SE VTÁHNOUT DO HERNÍCH SVĚTŮ

Ve chvíli, kdy si nasadíš herní sluchátka VECTOR YENKEE YHP 3040 , tě díky virtuálnímu prostorovému zvuku Virtual Surround 7.1 obklopí vřava herního světa. Ať už zápasíš v e-sportu, nebo si rád odpočineš při hře jednoho hráče, sluchátka se ti přizpůsobí. Otočné náušníky jsou vyrobeny z pohodlného prodyšného materiálu, který příjemně sedne na uši a netlačí. Díky samo-nastavujícímu hlavovému mostu pasují na každou velikost hlavy. S 302 gramy váhy si nasazených sluchátek ani nevšimneš a zůstane jen dokonalý zážitek ze hry.

JE NA TOBĚ, JAK DOSÁHNEŠ VÍTĚZSTVÍ

Herní sluchátka VECTOR YENKEE YHP 3040 skrývají několik chytrých funkcí, které rozhodně musíš vyzkoušet. Náušníky mají sundavací kryty – stačí je odepnout z upínacího magnetu a můžeš měnit design sluchátek. V balení dostaneš dvě sady krytů. Základní s decentním logem Yenkee a speciální s efektním grafickým designem v herním stylu. Kryty můžeš měnit podle nálady. Na levém náušníku najdeš ovládání hlasitosti (hodí se třeba při hře na konzoli, kdy jsi sluchátky napojený přímo na ovladač) a také tlačítko na rychlé zapnutí a vypnutí mikrofonu, když na tebe promluví někdo z vnějšího světa.

TECHNICKY VYCHYTANÁ SLUCHÁTKA

Pro připojení sluchátek VECTOR YENKEE YHP 3040 využij jeden ze dvou přiložených kabelů s koncovkami Jack 3.5 mm nebo USB. Kabely můžeš jednoduše střídat. Díky tomu máš k dispozici širokou kompatibilitu se zařízeními jako jsou počítač, herní konzole Xbox nebo PlayStation, mobilní telefon, televize nebo třeba soundbar. Pro komunikaci můžeš využít odepínací mikrofon se zamykacím patentem, který zajistí, že mikrofon nevypadne ani v nejostřejším zápase. Nech se vtáhnout do hry s originálními herními sluchátky VECTOR!
 
YHP 3040

Specifikace sluchátek:

Reproduktor Ø:  50 mm (Neodymové magnety)
Frekvenční odezva: 20 Hz–20 kHz
Jmenovitá impedance: 32Ω ±15%
Jmenovitý vstupní výkon: 55mW (5V DC/110mA)
Jmenovitá impedance mikrofonu: 2,2 kiloohmů
Citlivost mikrofonu: -38+/-3dB
Hmotnost: 302 g
Délka kabelu: 2,1 m
Připojení: Konektor USB-C nebo 3.5mm jack

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout