menu
YAC 5310

3v1 Samsung bezdrátová nabíjecí stanice

  1. Elegantní design
  2. Nabíjení tří zařízení současně
  3. Rychlé bezdrátové nabíjení 15 W
1 499,-

Nabíjení 3 v 1 (smartphone, hodinky a sluchátka)

Další
Zpět
Nabíjení 3 v 1 (smartphone, hodinky a sluchátka)

Nabíjení ve vertikální i horizontální poloze

Další
Zpět
Nabíjení ve vertikální i horizontální poloze

LED indikace stavu nabíjení

Další
Zpět
LED indikace stavu nabíjení

ELEGANCE A PRAKTIČNOST V JEDNOM

Jsem nabíjecí stanice Yenkee a na první pohled zaujmu nenápadným střízlivým designem stojánku. Můžeš mě tak postavit do obývacího pokoje či pracovny nebo si mě můžeš vzít i do práce a vždy budu vypadat skvěle. Umím bezdrátově nabít tvůj telefon, sluchátka nebo chytré hodinky Samsung najednou. Spouštím se automaticky po přiložení zařízení a díky praktickému magnetu ti hodinky nespadnou.

RYCHLOST JE MÉ DRUHÉ JMÉNO

Mojí největší předností je rychlost, s jakou vdechnu život tvé vyčerpané elektronice. Díky nabíjecímu výkonu až 15 W nabiju jakékoli zařízení rychleji, než bys řekl švec. Jsem také opatřena konektorem USB-C, takže se bez problému připojím do sítě s klasickým USB portem. Pokud chceš nabíjet sluchátka a máš „pecky“, nezapomeň, že je nejdřív musíš dát do pouzdra.

UMÍM NABÍT (SKORO) COKOLI

Jelikož jsem vybavena bezdrátovou technologií se standardem Qi přímo z výroby, není pro mě problém nabít jakýkoli chytrý telefon, a to v horizontální i vertikální poloze. Také poznám, jestli je zařízení se mnou kompatibilní a pokud ne, dám ti vědět zablikáním LED diodou a automaticky se vypnu.

O VŠEM BUDEŠ VĚDĚT

Kromě toho, že rozpoznám předměty, které mi nesednou, dám ti vědět také o stavu nabíjení. Pokud ti to bude vadit, jednoduše signalizaci vypneš. A co se týče bezpečnosti, mám ochranu proti přepětí, přehřátí i ochranu výstupu před nadproudem. Můžeš tak bez obav nabíjet i přes noc.
YAC 5310

Specifikace:

Vstup DC 12 V / 2 A, 9 V / 2,7 A, 9 V / 2 A, USB C
Výstup pro telefon 15 W / 10 W / 7,5 W, 5 W
Výstup pro hodinky 2,5 W
Výstup pro sluchátka 3 W
Přenosová vzdálenost 8 mm
Materiál ABS
Rozměry 174,2 × 113,5 × 100,5 mm

Ke stažení

Prohlášení o shodě Stáhnout
Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout