menu
YKM 2007CS

Sada bezdrátové klávesnice a myši

  1. Tichá a stylová 2,4GHz bezdrátová sada
  2. Klávesnice plné velikosti s přesným zdvihem kláves
  3. Myš s nízkým profilem s rozlišením 1 600 DPI

Klávesnice s myší v jednom setu

Hledáš ideální combo sestavu pro svůj počítač? Seznam se skvěle zpracovaným bezdrátovým setem YKM 2007 od YENKEE. Skládám se ze dvou částí – klávesnice a myši, které komunikují s tvým počítačem skrze jediný USB konektor. Díky bezdrátovému přijímači signálu o frekvenci 2,4 GHz je přenos zajištěn až do vzdálenosti 10 metrů. Navíc v balení nalezneš redukci na USB-C, díky níž je možné mě připojit k moderním notebookům.

Elegance s nádechem černé a šedé

Budu tvým spolehlivým řešením pro zábavu doma i práci v kanceláři. Moje tenké a elegantní tělo je vyrobené z prémiových materiálů. Klávesy mám usazené na špičkových nůžkových spínačích pro pohodlné psaní, které navíc vynikají okamžitou odezvou na stisk. Krom toho, jsem velmi tichá, a tak nebudu rušit ani tvé okolí.

Ergonomická myš

Díky mému ergonomickému tvaru a povrchu příjemnému na dotyk jsem ideální volbou pro kancelářské i domácí použití. Mohou mě navíc používat leváci i praváci. Citlivost lze nastavit až na 1 600 DPI, což je optimální rychlost pro práci s dokumenty. To vše je obohaceno tím, že jsem zabalena v designovém kabátku, díky němuž budu ozdobou na tvém pracovním stole.

Multimediální klávesnice

Součástí setu je klávesnice plné velikosti s přesným zdvihem kláves. Multimediální klávesy spolu s numerickým blokem ti umožní spouštět a ovládat některé nejpoužívanější aplikace stiskem pouze jediné klávesy. Právě díky své nízké hmotnosti a bezdrátové technologii se hodím k použití s notebooky malých rozměrů, na kterých je psaní delších textů mnohdy jedno velké utrpení.
YKM 2007CS

Specifikace:

Provozní napětí myši  1,5 V/10 mA (1 x alkalická AA)
Provozní napětí klávesnice 1,5 V/5 mA (2 x alkalická AAA)
Bezdrátová frekvence 2408–2474 MHz
Provozní kanály 34 s automatickým přepínáním (Auto Hopping)
Přenosová vzdálenost až 10 m
Velikost klávesnice 440 x 135 x 23 mm
Velikost myši 108 x 61 x 30 mm

Systémové požadavky:

Port USB  
Windows 7/8/10   
Mac OS X  

Ke stažení

Postup synchronizace modulu Stáhnout
Návod k použití Stáhnout
Prohlášení o shodě Stáhnout
Obrázky Stáhnout