menu
YSP 30BK

Vodotěsný Bluetooth reproduktor ELEMENT AGUA

  1. Křišťálově čistý zvuk a inovativní design
  2. Stylový, robustní a připravený na dobrodružství
  3. Zábava s prodlouženou výdrží baterie

Vodotěsný Bluetooth reproduktor ELEMENT AGUA

ELEMENT nabízí stabilní a bezproblémové bezdrátové připojení Bluetooth v5.3, které usnadňuje připojení k vašemu chytrému telefonu, stolnímu počítači nebo tabletu. Umožní vám vychutnat si oblíbenou hudbu na cestách, doma, v kanceláři nebo na výletě. Reproduktor ELEMENT je navíc vybaven funkcí TWS (True Wireless Stereo), která umožňuje připojit dva reproduktory současně a zdvojnásobit hlasitost pro pohlcující zvukový zážitek ve vašem okolí.
Další
Zpět
Vodotěsný Bluetooth reproduktor ELEMENT AGUA

ELEMENT je víc než jen reproduktor

ELEMENT je víc než jen reproduktor; je vyroben tak, aby přežil. Reproduktor ELEMENT je pečlivě testován na stupeň krytí IPX7 a je vybaven prachotěsnou a vodotěsnou technologií uvnitř i zvenčí. Ať už jej omylem upustíte do vody nebo jej vystavíte prašnému prostředí, tento odolný reproduktor bude hrát dál a prodlouží vaši zábavu bez omezení. Užívejte si hudbu bez obav z přírodních živlů s reproduktorem ELEMENT po vašem boku.
Další
Zpět
ELEMENT je víc než jen reproduktor

Stylový a robustní 

Reproduktor Bluetooth ELEMENT se může pochlubit stylovou a robustní konstrukcí, která odolá vašemu dobrodružnému životnímu stylu. Jeho odolná konstrukce a použité materiály zajišťují ochranu před poškrábáním, nárazy a různými povětrnostními podmínkami. Ať už se vydáváte na túru, kempujete nebo jen odpočíváte na pláži, ELEMENT je ideálním společníkem, který zvládne všechny živly, aniž by to bylo na úkor jeho výkonu.
Další
Zpět
Stylový a robustní 

Vodotěsný Bluetooth reproduktor ELEMENT AGUA

Přenosný reproduktor Bluetooth ELEMENT je vybaven moderními technologickými součástmi a inovativními měniči, které slibují křišťálově čistý zvuk. Ať už posloucháte hudbu, podcasty nebo sledujete filmy, reproduktor ELEMENT vám zajistí pozoruhodný zvukový zážitek. Jeho snaha o zřetelné podání nástrojů, nuancí vokálů a vyvážených výšek a basů z něj činí dokonalého společníka pro audiofily a hudební nadšence. Bez ohledu na vaše hudební preference je tento přenosný reproduktor zárukou toho nejlepšího zvuku.

Bluetooth ELEMENT

Přenosný reproduktor Bluetooth ELEMENT poskytuje skvělý zážitek z videa a filmů díky nižší latenci při připojení k zařízením se systémy Android a iOS. Zatímco některé aplikace latenci kompenzují, reproduktor ELEMENT zpoždění minimalizuje a zajišťuje tak pohlcující audiovizuální zážitek. Ať už sledujete filmy nebo si vychutnáváte oblíbené televizní pořady, optimalizovaný zvuk zařízení ELEMENT váš požitek ze sledování ještě umocní.
S přenosným reproduktorem Bluetooth ELEMENT se hudba nikdy nezastaví. Plánujete meditaci s úžasným výhledem na jezero nebo grilovací párty během setkání na zahradě? Reproduktor ELEMENT vydrží na baterii až 12 hodin, což zajistí dostatek času pro vaši zábavu. Díky baterii s dlouhou výdrží je tento reproduktor ideálním společníkem na večírky, venkovní dobrodružství nebo prostě jen na poslech hudby během celého dne.
YSP 30BK

Specifikace:

 

Verze Bluetooth: Bluetooth V5.3
Profil Bluetooth: HFP1.7/ A2DP1.3/ AVRCP 1
Krytí: IPX7
Bezdrátový dosah: 10 metrů
Frekvenční odezva: 70 Hz - 20 kHz
Průměr reproduktoru: 45mm + 30mm
Impedance reproduktoru: 4 ohm (±15%)
Jmenovitý výkon reproduktoru:  20W + 10W
SPL: 81 dB /1m/1W
Nabíjení: DC5V/2A
SNR: >=80dB
THD+N:  <=1% (8W/1kHz)
Typ akumulátoru: (li-iontový polymer)
Doba přehrávání hudby: 12 hodin
Pohotovostní doba: 12 hodin: 300dní
Doba nabíjení: 3,5 hodiny 
Nabíjecí port: USB-C
Hmotnost: 615 g
Rozměry: 201 x 74 x 83 mm1

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout