menu
YSP 3005

Přenosný RGB Bluetooth reproduktor

  1. Poutavá kvalita zvuku
  2. Vynikající přenosnost a design
  3. Dynamické a okolní LED podsvícení

YSP 3005 BT reproduktor GLIMMER YENKEE

 
Objevte elegantní a kompaktní design našeho malého přenosného Bluetooth reproduktoru s podsvícením RGB. Díky svým kompaktním rozměrům je velmi snadno přenosný, ideální pro přenášení hudby kamkoli s sebou.
Vyzkoušejte svobodu bezdrátové technologie Bluetooth verze 5.3. Díky přenosovému dosahu přes 10 metrů můžete snadno připojit svá zařízení a užívat si nerušenou zábavu uvnitř i venku.

Proměňte jakýkoli prostor v párty díky LED podsvícení. Světla RGB LED pulzují a mění barvy, čímž vytvářejí živou a vizuálně ohromující atmosféru. Nechte se unášet hudbou, protože světla LED se synchronizují s rytmem, což umocní váš zážitek z poslechu a dodá každému setkání nádech vzrušení.

S tímto reproduktorem Bluetooth si užijete všestranné možnosti připojení. Připojte svá zařízení bezdrátově přes Bluetooth nebo použijte sloty USB, AUX-IN nebo TF kartu pro přehrávání svých oblíbených skladeb. Díky podpoře technologie TWS (True Wireless Stereo) můžete navíc spárovat dva reproduktory a vychutnat si tak dokonalejší stereofonní zvuk. Ať už jde o váš chytrý telefon, tablet nebo počítač, tento reproduktor nabízí více způsobů připojení a poslechu hudby.
YSP 3005

Specifikace: 

Verze Bluetooth: 5.3
Profil Bluetooth: AVRCP, GAVDP, AVDTP, A2DP
Přenosová vzdálenost: až 10 m
Výstupní výkon: 8 W 
Jednotka ovladače: φ 50 mm
Frekvenční odezva: 20Hz-20kHz
Odstup signálu od šumu: ≥83dB
Maximální výkon vysílače: 4mW při frekvenci 2,4 GHz - 2,4835 GHz
Typ baterie: Lithiová baterie: 1800 mAh
Krytí: IPX 5
Napájecí vstup: DC 5V/1A (TYP C)
AUX: 3,5mm jack
Doba přehrávání: 3.5h
Rozměry: 137 x 90 x 102mm
Hmotnost: 358g

Ke stažení

Prohlášení o shodě Stáhnout
Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout