menu
YSP 3010BK

Přenosný Bluetooth reproduktor

  1. Bluetooth 5.0
  2. Skvělý zvuk
  3. Technologie TRUE WIRELESS STEREO

Zvuk, který si zamiluješ

Přemýšlíš, jak roztočit skomírající party? Není nic snazšího! Stačí, když sáhneš po mě, připojíš mp3 přehrávač, mobil nebo tablet a pustíš muziku, která se ti líbí. Díky nejnovější technologii Bluetooth 5.0, která je kompatibilní i se staršími verzemi, pak nabídnu sytý a čistý zvuk s vyváženými basy a skvělými výškami, který zaručeně rozhýbe znuděné kamarády.

Ohromím výkonem

Díky technologii True Wireless Stereo (TWS) umím spojit dva reproduktory QBRICK, takže ze sebe vyždímám super výkon, a to až 40 W! Uvidíš, že párty chytne druhý dech a sousedé budou na ni dlouho vzpomínat! Také proto, že díky dobíjecí baterii s kapacitou 2 400 mAh vydržím s tebou pařit naplno až 10 hodin v kuse! Schválně, jestli mi budeš stačit s dechem :-).

Zahraju ti doma i na poli

Jelikož vývojáři počítali s tím, že se se mnou moc mazlit nebudeš a vezmeš mě i na výlety třeba do hor, jsem vyrobený z velmi odolných materiálů. Díky tomu vydržím i drsnější způsoby zacházení včetně pádů na tvrdou zem, takže se nemusíš bát, že ti zkazím zábavu. Navíc díky atraktivnímu a nadčasovému designu budu jednou z hlavních hvězd tvých oslav. Jsem tak ideální parťák pro tvé domácí i venkovní aktivity, ať jsou kdekoli. Mám totiž v sobě také zabudovaný silný a praktický držák, takže si mě můžeš pohodlně zavěsit za opasek.
YSP 3010BK

Specifikace:

Verze Bluetooth 5.0
Přenosová vzdálenost až 15m
Výstupní výkon 20W
Jednotka měniče φ 46 mm
Frekvenční odezva 60Hz-18kHz
Odstup signálu od šumu ≥80dB
Maximální výkon vysílače 80mW při frekvenci 2,4 GHz - 2,4835 GHz
Typ baterie Lithium-ion 2400mAh
Napájecí vstup DC 5V/1A (TYPE C)
AUX Konektor 3,5 mm
Doba přehrávání 8-10h
Rozměry 190x50x65mm
Hmotnost 455 g

Ke stažení

Prohlášení o shodě Stáhnout
Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout