menu
YPB 1020

Power banka 10 000 mAh s LCD displejem

  1. LED svítilna
  2. Duální USB výstup
  3. Vstupní port Lightning

Deset tisíc stačí

Jsem powerbanka o kapacitě 10 000 mAh s LCD displejem. Na digitálním panelu ti zobrazuji zbývající kapacitu baterie v reálném čase tak, aby si o energii měl vždy přehled. Díky dvojici USB výstupních portů s 1A a 2,1A s nabíjecím proudem pro mě není problém nabíjet až dvě zařízení současně. Najdu uplatnění tam, kde nemáš přístup k elektrické zásuvce nebo jinému zdroji napájení.

Inteligentní nabíjení

Jsem vybavena vstupním Lightning portem, kterým je možné mě dobíjet. Kapacita baterie 10 000 mAh ti umožní dobít tvoje chytré zařízení do 100% bez sebemenších potíží, a to rovnou několikrát. V nočních hodinách mě v klidu najdeš v útrobách svého batohu. Mojí součástí je nouzová LED svítilna. Telefony ovšem nejsou jediná zařízení, které s mou pomocí jdou nabíjet. Neváhej si dobít energii do čtečky nebo tabletu.

Maximální bezpečnost

Bezpečí tebe a tvých zařízení je pro mě společně rychlostí nabíjení na prvním místě. Šestinásobná ochrana a inteligentní správa nabíjení ti zaručí maximální ochranu před zkratováním, přepólováním, proti přepětí a nebo naopak nadměrnému vybití. Mnohonásobná ochrana umožňuje používat power banku i na palubě letadla.
YPB 1020

Specifikace:

Typ baterie Li-Polymer
Kapacita 10 000 mAh
Vstup DC 5 V/2 A max. – Micro USB; DC 5 V/1,5 A – Lightning
Výstup DC 5 V/1 A + DC 5 V/2,1 A – USB
Rozměry 147 x 69 x 16 mm
Hmotnost 215 g
  Nabíjecí micro USB kabel součástí příslušenství

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout