menu
YPM 9040BE

Široká podložka pod myš a klávesnici

  1. Rovnoměrný klouzavý pohyb myši
  2. Vylepšená stabilita klávesnice
  3. Vysoce přilnavá neklouzavá pryžová základna
Barvy

Pracujte efektivně

Pracovní kancelář je především otázkou stylu a pohodlí. Představte si podložku pod myš, která svou velikostí a praktičností předčí všechny vaše představy. Podložka YEKNEE YPM 9040BE zaručí vysokou stabilitu vaší klávesnice a zároveň výkon myši. Vyrobena je z kvalitních materiálů, včetně okrajů které jsou zpevněny pevnými stehy pro zamezení poškození, deformace a celkově výrazně prodlouží její životnost.

Vyvážená technologie

Povrch podložky zajišťuje vyvážený klouzavý pohyb myši a vysoce přesné sledování pohybu, což pro každého uživatele znamená nutnou dávku komfortu a pohodlí při každodenním používání. Díky svému povrchu a využité technologie zpracovaní je podložka vhodná pro snímače optických laserových myší.

Nikam neuteče

Již po prvním použití oceníte velmi praktické využití široké podložky pro myš a klávesnici. Vysoce přilnavá a protiskluzová pryžmová základna zcela zabraňuje jakémukoliv klouzání po vašem pracovním stole. Dejte sbohem podložkám, které vám stále cestují po celém vašem stole a užívejte pocitu dokonalé stability.
YPM 9040BE

Specifikace:

Rozměry 900 x 400 x 4 mm
Materiál povrchu Bavlna
Materiál podkladu Pryž
Hmotnost 750 g

Ke stažení

Obrázky Stáhnout