menu
YMS 2090

Programovatelná bezdrátová myš NEO PRO

  1. 7 programovatelných tlačítek
  2. Párování více zařízení
  3. Specializovaný software

Programovatelná bezdrátová myš NEO PRO

Zlepšete své pracovní postupy pomocí naší programovatelné myši pro více zařízení. Přizpůsobitelná tlačítka, pokročilá technologie snímačů a intuitivní software nově definují interakci se zařízením a zvyšují produktivitu.
Tato všestranná myš nabízí bezproblémové připojení až ke třem zařízením díky kombinaci bezdrátových možností včetně 2,4GHz přijímačů USB A a typu C a také Bluetooth. Rozlučte se s obtížným přepínáním mezi zařízeními - s naší myší je multitasking hračka.

Od tichých kláves vlevo a vpravo až po rolovací kolečko

nastavení dpi a funkce rychlého přístupu, jako je zobrazení plochy, posun vpřed a zpět - máte vše pod kontrolou. Přizpůsobte myš svým pracovním postupům a zvyšte svou efektivitu pomocí personalizovaných zkratek a příkazů. Dosáhněte bezkonkurenční přesnosti a odezvy díky snímači Pixart PAW3212. Díky volitelným nastavením dpi 1000, 1600 a 2400 můžete pohyb kurzoru vyladit podle svých preferencí. Ať už pracujete na detailních návrhářských úkolech nebo procházíte dokumenty, tato myš se přizpůsobí vašim potřebám.

Ponořte se do dokonalé kombinace stylu a funkčnosti

NEO PRO se může pochlubit elegantním kovovým rolovacím kolečkem a kompaktním designem. Váží přibližně 98 g a je navržena pro pohodlí a přenosnost, takže je ideálním společníkem pro práci na cestách.
Efektivita se snoubí s udržitelností díky inteligentním funkcím správy napájení. Při nečinnosti automaticky přechází do pohotovostního režimu a po 10 minutách nečinnosti do režimu hlubokého spánku. Speciální software umožňuje mapovat klávesy, vytvářet makra a jemně dolaďovat nastavení dpi, takže si můžete přizpůsobit práci na míru, která dokonale vyhovuje vašim potřebám. Indikátor nízké spotřeby navíc zajišťuje, že budete mít životnost baterie myši vždy pod kontrolou.
 
YMS 2090


Specifikace:

Vstup USB-C (5VDC/250mA)
Citlivost 1000/1600/2400 DPI
Připojení 2.4G/BT 5.0
Snímač Snímač je vybaven rozhraním pro připojení k internetu, které je součástí balení: Pixart PAW3212
Vestavěná dobíjecí baterie: 3,7 V, 500 mAh (lithium-polymer)
Doba nabíjení: 2-3 hodiny
Pracovní doba: přibližně 100 hodin
Provozní rozsah: < 10 metrů
Maximální výkon vysílače při frekvenci 2,4 GHz - 2,4835 GHz:  Maximální výkon: 1 mW
Rozměry 110 x 72 x 41 mm
Hmotnost: 98g
 
Vhodné pro:  
Windows 8 nebo novější
Mac OS X 10.10 nebo novější
iOS 13 nebo novější
Android 5.0 nebo novější
 

Ke stažení

Obrázky Stáhnout