menu
YBB 1502

Multifunkční batoh Flashpacker pro 15,6" notebooky

  1. Maximální ochrana a velký objem
  2. Polstrované ramenní popruhy a port USB
  3. Business casual a praktický design

Městský živel

Betonová džungle je mým domovem. Každé ráno tě doprovodím do práce při cestě hromadnou dopravou, a když už máš konečně po práci, tak s tebou vyrazím i vstříc volnočasovým aktivtám. V mém těle pohodlně uschováš 15,6"" notebook, spoustu elektronických gadgetů, a ještě k tomu např. svetr, pokud by se ochladilo. Přesto si stále zachovám svůj business casual design.

Ochránce slabších

Cenná elektronika, ale i dokumenty jsou u mě v bezpečí. Uschovám v sobě spolehlivě všechny tvé věci bez toho, aniž by musely trpět náhlým deštěm či např. nechtěnými nárazy. Navíc se ke svým pomocníkům dostaneš vždy jednoduše díky spolehlivým oboustranným zipům, které ti umožní vždy otevřít batoh do optimální polohy.

Opravdu chytrý batoh

Jsi na cestách, máš zapnutou navigaci v telefonu a dochází baterie. Častý scénář všech cestovatelů. Žádný strach. O pohodlné nabití tvého mobilu se postará powerbanka, kterou můžeš uschovat v batohu a propojit ji skrze vestavěný  USB konektor. Ruce tak budeš mít pořád volné a můžeš se pohodlně vydat do víru velkoměsta.
YBB 1502

Specifikace:

Materiál Polyester 840D
Podšívkový materiál Polyester 210D
Rozměry 46x31x17 cm
Hmotnost 865 g
Maximální zatížení 10 kg
Objem 20 l

Ke stažení

Obrázky Stáhnout