menu
YSM 615

Magnetická bezdrátová nabíječka 15 W

  1. Vícenásobná ochrana
  2. Bezdrátové nabíjení 15 W
  3. Kompatibilní s Apple MagSafe

Nabíjecí magnetický držák

Nabíjecí magnetický držák telefonu do větracích otvorů automobilu je díky možnosti otočení o 360° a nastavitelnému úhlu pro optimální zobrazení displeje perfektním řešením do auta.
Další
Zpět
Nabíjecí magnetický držák

Rychlé nabíjení

Nabíječka podporuje rychlé nabíjení o výkonu až 15W. Díky inteligentnímu čipu nabíječka rozpozná Vaše zařízení a spustí nabíjení s opimálním výkonem.
Další
Zpět
Rychlé nabíjení

Optimální úhel

Otočný kloub s rotací 360° umožňuje mít mobilní zařízení pod optimálním úhlem.
Další
Zpět
Optimální úhel

MagSafe

Magnetické uchycení telefonu a bezdrátové nabíjení je kompatibilní s technologií MagSafe pro telefony Apple iPhone 12 a novější.
Další
Zpět
MagSafe

Kompatibilní s Apple MagSafe

Nabíjecí magnetický držák telefonu do větracích otvorů automobilu je díky možnosti otočení o 360° a nastavitelnému úhlu pro optimální zobrazení displeje perfektním řešením do auta. Magnetické uchycení telefonu a bezdrátové nabíjení je kompatibilní s technologií MagSafe pro telefony Apple iPhone 12 a novější.

Bezdrátové nabíjení 15 W

Nabíječka podporuje rychlé nabíjení o výkonu až 15W. Díky inteligentnímu čipu nabíječka rozpozná Vaše zařízení a spustí nabíjení s opimálním výkonem. Pro dosažení rychlého nabíjení je potřeba připojt k nabíječce adaptér s technologií QC 3.0 případně PD 20W. Nabíječka je kompatibilní se všemi telefony vybavenými bezdrátovou technologií se standardem Qi, které jsou touto technologií vybaveny přímo z výroby, nebo si k nim dokoupíte kompatibilní doporučené příslušenství.
Držák je navržen pro spolehlivé připevnění k mřížce větracích otvorů v autě. Otočný kloub s rotací 360° umožňuje mít mobilní zařízení pod optimálním úhlem.

Vícenásobná ochrana

Vícenásobná ochrana ochrání váš telefon před poškozením. Držák disponuje detekcí cizích předmětů, ochranou proti přehřátí, ochranou proti vstupnímu přepětí a ochranou výstupu před nadproudem.
YSM 615

Specifikace:

Vstup DC 9 V / 1,6 A, USB C
Výstup 5 W / 7,5 W / 10 W / 15 W
Přenosová vzdálenost 5–10 mm
Účinnost nabíjení 73 %
Frekvence 100–150 kHz
Rozměry produktu 66×66×29 mm
Hmotnost 45 g 
Materiál ABS + Akryl 
  Nabíjecí USB C kabel součástí příslušenství
Délka kabelu 1 m

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Prohlášení o shodě Stáhnout
Obrázky Stáhnout