menu
YSM 710

10" LED kruhový držák mobilního telefonu

  1. 10" LED kruh
  2. Dálkový ovladač & BT shutter
  3. 29 barevných variant podsvícení

Kompletní set pro tvůj stream!

Dálkové ovládání, všestranný stativ, a ještě možnost bezdrátového propojení s tvým telefonem. Se mnou jsi vybaven do každé situace.
Další
Zpět
Kompletní set pro tvůj stream!

Do posledního stupně

Díky speciálnímu kloubu mě lze nastavit v rozmezí 360 stupňů. Podhled nebo nadhled? Se vším si poradím.
Další
Zpět
Do posledního stupně

Jsem skromný

K mému napájení stačí jakýkoliv zdroj energie, který má alespoň 10 W a zdířku na USB-A. Navíc je na mém napájecím kabelu šikovný ovládací panel.
Další
Zpět
Jsem skromný

Olympiáda barev

Až 29 různých světelných režimů propůjčí tvým záběrům jedinečnou atmosféru. Ať už zabíráš celek, polocelek nebo detail, tak se mnou máš každou scénu ideálně prosvícenou.
Další
Zpět
Olympiáda barev

Barvy, to je moje!

V záři reflektorů? Se mnou nejen to. Barevné podsvícení lze nastavit až ve 29 různých barevných variantách. Navíc si můžeš volit mezi 8 úrovněmi jasu, které prosvítí tvé video či fotku jasnými barvami. Pokud potřebuješ vytvořit ideální světelné podmínky připomínající západ slunce, se mnou to nebude problém. Na výběr máš rovnou ze 3 různých odstínů bílé, a to od studené až po teplou.

Ááá Akce!

Na klapku rozhodně čekat nemusíš. V mém balení najdeš nejenom dálkový ovladač, s jehož pomocí si nastavíš osvětlení přesně podle svých představ, ale i dálkovou selfie spoušť, kterou připojíš skrze Bluetooth ke svému telefonu. Rychlému spuštění nahrávání videa či vyfocení momentky tak už nic nebrání.

Pro profíky i amatéry

Součástí mého těla, krom kruhového LED osvětlení o velikosti 10"", je i šikovný stativ, který lze individuálně polohovat a otáčet v rozmezí 360°. To pro tebe znamená jediné. Naprostou volnost v tom, jak si scénu připravíš. Pokud vlastníš telefon široký do 80 mm, tak jsi právě našel to, co jsi hledal. K napájení mi pak stačí 10 W, které se do mě dostanou pomocí USB-A konektoru umístěného na konci napájecího kabelu s šikovným ovládacím panelem.
YSM 710

Specifikace:

Vstup DC 5 V / 2 A, USB A
Teplota barev Studená bílá 6000 K
  Neutrální bílá 4500 K
  Teplá bílá 3000 K
Počet LED diod 168
Svítivost 800lm
Materiál ABS + PC
Hmotnost 500g
Velikost lampy 260 × 29 mm
Vhodné pro telefony šířky 55 až 80 mm
Dálkový ovladač CR 2025
BT shutter CR 2032
  Baterie jsou součástí příslušenství

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout