menu
YGC 500GY

Kancelářská židle FISHBONE

  1. Maximalni komfort a ergonomické provedení
  2. Nastavitelná bederní opěra, hlavová opěrka a područky
  3. Synchronní mechanismus s funkcí naklápění sedáku
5 499,-
Barvy

KVALITA, KTEROU VAŠE ZÁDA OCENÍ

Patříte mezi ty, co každý den tráví dlouhé hodiny v práci u počítače? Pak jistě oceníte parťáka, který Vám kryje záda. Bederní opěrka kancelářské židle YENKEE FISHBONE plně kopíruje tvar vašich zad a díky tomu podporuje správné držení horní části Vašeho těla. FISHBONE je vyrobená z prvotřídních materiálů a díky své konstrukci pocítíte mimořádný komfort kdykoli na ní usednete. Díky tomu můžete pracovat dlouhé hodiny bez pocitu bolesti zad a únavy.

KOMFORT PRO KAŽDÉHO NA MÍRU

Kancelářská židle YENKEE FISHBONE disponuje mechanismem se synchronním naklápěním, tím neustále udržuje mezi opěradlem a sedákem správný úhel. Aretaci náklonu a výšky ovládáte jednoduše páčkou a tuhost houpání otočným regulátorem. Nezáleží na tom jak jste vysocí, nebo zda jste muž či žena. S kancelářskou židlí FISHBONE od Yenkee si vždy pohodlně nastavíte posez, který je pro vaše tělo i páteř nejvhodnější.

NAUČÍ VÁS SPRÁVNÉMU SEZENÍ

Sezení je důležité se naučit. My v YENKEE si uvědomujeme, že při dlouhodobém a nesprávném sezení nejvíce trpí bederní část páteře. Nesprávným držením těla při sedu má za následek především bolesti zad, kostrče i hlavy. Díky unikátní konstrukci, nastavitelné bederní opěry tvořenou 9 dvoukřídlými zádovými podpěrkami dosáhnete správného držení vašeho těla. Ty kopírují tvar zad a nabízí 4 úrovně přítlaku, čímž poskytují oporu páteře a zádového svalstva ve všech směrech. S kancelářskou židlí FISHBONE se skutečně naučíte správně a pohodlně sedět.

DŮRAZ KLADEME NA KVALITU I ŽIVOTNOST

Správným výběrem to nekončí, ale naopak začíná. Kancelářská židle FISHBONE od YENKEE se pyšní nejen svým provedením, ale také materiály, ze kterých je zkonstruována. Klademe důraz na precizní zpracování z kvalitních materiálů a tím zaručujeme dlouhou životnost i v náročnějších podmínkách. Síťovina zajistí správné proudění vzduchu, a zabrání tak pocení dotykových partií vašeho těla. Robustní sedák nabídne dostatek místa a vy se nebudete cítit stísněni. Stačí jen usednout a začít pracovat.
YGC 500GY

Specifikace:

Materiál potahu látka
Výplň sedáku za studena tvarovaná pěna
Základní materiál nylon
Materiál koleček nylon
Mechanismus synchronní
Loketní opěrka 3D nastavitelná
Plynový píst Třída 4
Velikost koleček 60 mm
Úhel výkyvu opěradla 90°- 135°
Výška sedu 48 - 56 cm
Maximální nosnost 120 kg
Hmotnost židle 15.30 kg

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout