menu
YCU SE 325 WH

2.0 USB A – USB C synchronizační a nabíjecí kabel

  1. Univerzální použití
  2. Prodloužená délka 1,5m
  3. Oboustranná konstrukce typu C
Barvy
S datovou přenosovou rychlostí až 480Mbps můžete snadno synchronizovat svá zařízení a přenášet soubory v rámci okamžiku.
S délkou 1,5 metru přináší náš USB kabel mimořádnou flexibilitu a pohodlí. Už nikdy nebudete omezeni krátkým kabelem, když budete potřebovat propojit zařízení na větší vzdálenost.
Inovativní oboustranná konstrukce typu USB C znamená, že už se nemusíte trápit, jakým způsobem kabel zapojit. Ušetříte čas a frustraci tím, že se nemusíte snažit najít správný směr. Stačí jednoduše zapojit konektor do zařízení a můžete okamžitě začít přenášet data nebo nabíjet baterii.
S délkou 1,5 metru nabízí náš USB kabel výjimečnou flexibilitu a pohodlí. Už se nikdy nebudete muset omezovat krátkým kabelem, když budete potřebovat propojit zařízení na delší vzdálenost.
Inovativní reverzibilní design USB typu C znamená, že se již nemusíte starat o to, jak zapojit kabel. Ušetříte čas a frustraci tím, že se nemusíte snažit najít správný směr. Stačí zapojit konektor do vašeho zařízení a okamžitě můžete začít přenášet data nebo nabíjet baterii.
 
YCU SE 325 WH

Specifikace:

Rychlost přenosu dat: 480Mbps 
Nabíjecí proud: 5 V/3 A
Výkon:  15W 
Konektor: USB A 2.0 /USB C 2.0
Materiál: Polyvinylchlorid (PVC)
Délka: 1,5m

 

Ke stažení

Obrázky Stáhnout