menu
YMC 1040

Herní USB mikrofon SCOUT

  1. Jedinečný herní design s červeně podsvícenou základnou
  2. Tlačítko pro rychlé ztlumení zvuku a audio výstup pro sluchátka
  3. Ohebný držák „husí krk“ a všesměrová polární charakteristika

Dostupný komfort pro každého

Jsem mikrofon s všesměrovou polární charakteristikou. Můj ohebný a flexibilní krk zajistí jednoduché  a pohodlné nahrávání zvuku. Ať už jsi aktivní YouTuber, gamer nebo prostě jen počítačový maniak, určitě si mě oblíbíš a stanu se nepostradatelným doplňkem k tvému PC. Jsem kvalitním PC doplňkem pro profesionály nebo, „jen“ herní nadšence.

Nepřekonatelná porce designu

Můj design tě pohltí převážně agresivní rysy, jak je u gamingových doplňků zvykem. Upoutám si tě svým minimalistickým, přesto promyšleným vzhledem do posledního detailu. Podsvícení? Jsi tu správně. Dlouho jsi hledal mikrofon, který by nabízel něco navíc? Ohromím tě svojí červeně podsvícenou základnou. Indikuji tím svůj stav záznamu. Mé podsvícení můžeš kdykoliv vypnout, tak, aby tě LED indikace nerušila.

Vychytaný do posledního detailu

Jsi v největším zápalu boje a někdo tě vyrušil a vešel k tobě do pokoje? Nemusíš se bát, že by tví spoluhráči slyšeli útržky z hovoru. Díky tlačítku pro rychlé ztlumení zvuku docílíš, jak rychlého vypnutí, tak i zapnutí. Zažij křišťálově čistou kvalitu nahrávání zvuků nebo mluveného slova. Díky bytelné konstrukci stojanu a mikrofonu se nemusíš bát ani prudčího zacházení v zápalu hry nebo streamování.

Pořád ti to nestačí?

Nebaví tě připojovat sluchátka do počítače a rád bys je měl někde v blízkosti a při ruce? Jistě oceníš můj audio výstup (konektor 3,5 mm) k dispozici na zadní straně základny, díky kterému to nebude žádný problém. Připojení k počítači je zajištěno vysoce kvalitním stíněným pleteným kabelem s pozlaceným USB konektorem, který v pohodě přežije každodenní používání, a ubrání se tak rychlému poškození.
YMC 1040

Specifikace:

Polární charakteristika Všesměrová
Citlivost -30 ±3 dB (0 dB = 1 V/Pa při 1 kHz)
Frekvenční odezva 50 Hz - 16 kHz
Impedance ≤2,2 kΩ
Pracovní napětí USB 5 V DC
Délka kabelu 1,5 m
Konektor pozlacený USB

Systémové požadavky:

Port USB  
Windows 7/8/10  
Mac OS X  

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout