menu
YHP 3005

Herní sluchátka GUERRILLA

  1. Agresivní design
  2. Extrémně pohodlné
  3. Čistý a přesný zvuk

Láska na první pohled - klišé? Rozhodně ne

Jsme gamingová sluchátka YHP 3005 - GUERRILLA. Kromě atraktivního vzhledu, který se jen tak rychle neokouká ti přinášíme mnohem víc. Extrémní pohodlnost, a hlavně čistý a přesný zvuk. To jsou přesně ty faktory, které jsou pro hráče klíčové při každé bitevní vřavě.

Agresivní design

Modrá a černá jsou vždycky dobrou kombinací, a jinak tomu není ani u sluchátek GUERRILLA.  Atypický tvar v souladu s tmavým designem podtrhne tvůj herní koutek. Modrá linka, která se nese po krajích těla sluchátek, je decentním prvkem, jenž celý vzhled vkusně doplní. Agresivním designem dokonale splyneme s tvým ostatním příslušenství.

Zvuk, který tě dostane

Už tě někdy uchvátil zvuk svou přesností a čistým výstupem? Ne? Nasaď si na uši nás. Dostaneme tě v prvních sekundách našeho počínání. Jsme dokonalou volbou pro hraní her nebo poslech hudby. Navíc vynikáme perfektní izolací okolních ruchů díky ergonomickým náušníkům.

Intuitivní ovládání

Při hraní je pro hráče nejdůležitější pohodlnost a absolutní klid při boji. Proto jsme byly navrženy tak, aby ti ovládání nezabíralo žádný čas. Vše podle tvého gusta a v jednom okamžiku. Nastav si hlasitost, dle své libosti ovladačem na kabelu, nebo vypni jednoduše mikrofon pomocí přepínače umístěného na regulátoru hlasitosti.

Uši jako v bavlnce

Extrémní pohodlnost - to je naše. Rušilo doteď tvé hraní her časté sundávání sluchátek kvůli bolesti uší? S tím je teď konec. Díky ergonomicky navrženým náušníkům se nesetkáš s absolutně žádným tlakem, či dokonce nepříjemnou bolestí způsobenou dlouhým nošením.
YHP 3005

Specifikace:

Rozměry reproduktoru Ф 40 mm
Impedance 32 Ω ± 15 %
Citlivost reproduktoru 108 ± 3 dB
Frekvenční rozsah 20 Hz - 20 kHz
Citlivost mikrofonu -38 ± 3 dB
Impedance mikrofonu 2,2 kiloohmů
Délka kabelu 2,1 m ± 15 %
Audio konektor 4pinový 3,5mm konektor jack

Ke stažení

Obrázky Stáhnout