menu
YMS 3027

Programovatelná herní myš RGB

  1. Přesný a precizní snímač 4 800 DPI
  2. Vhodné pro leváky a praváky
  3. Programovatelná tlačítka a RGB podsvícení
  4. Software ke stažení

SHADOW RGB

Další
Zpět
SHADOW RGB

Vhodné pro leváky a praváky

Konstrukce je symetrická a vhodná pro používání levou nebo pravou rukou.
Další
Zpět
Vhodné pro leváky a praváky

4800 DPI

Přesný a precizní snímač 4 800 DPI  
Zrychlení: 15G
Další
Zpět
4800 DPI

RGB podsvícení

Díky programovatelnému podsvícení RGB můžete nastavit viditelnost myši podle vašich potřeb a herních nálad.
Další
Zpět
RGB podsvícení

9 programovatelných tlačítek

Můžete upravit výkon myši, nastavit novou funkci pro každé tlačítko a vytvářet makra, abyste dosáhli optimální reakce a výherního skóre.
Další
Zpět
9 programovatelných tlačítek

Výkonný software

Další
Zpět
Výkonný software

NEPUSTÍŠ MĚ

Jsi vášnivý hráč, který to myslí vážně, ale chybí ti ideální herní myš na kterou se můžeš maximálně spolehnout? Pak jsem ta správná volba! Padnu do ruky jako ulitá. Ať jsi levák nebo pravák, symetrické provedení s bočními tlačítky na obou stranách ti přinesou neomezené možnosti přizpůsobení. Můžeš si mě tak nastavit dle svých preferencí a na míru všem herním žánrům.

V NIČEM TĚ NENECHÁM

S ergonomií jdu také s dobou, pohodlí ti zaručím u všech typů úchopů a nesmýknu se ti ani v té největší bitevní vřavě. V kombinaci s výkonným optickým senzorem A725, který je vyvinutý přímo pro hráče, jsem univerzální nástroj pro herní nasazení. Díky akceleraci až 15G nevynechám sebemenší pohyb, který vykonáš, a to se zachováním stoprocentní přesnosti. Samozřejmě můžeš taktéž změnit hodnotu DPI, na kterou jsi zvyklý. A to od minimálních 200 do maximálních 4800 DPI. Právě zvolená hodnota je podkreslena jedinečnou barvou podsvícení a je jen na tobě, která to bude.

OŽIV SE MNOU SVŮJ SETUP

Pastvou pro tvé oči bude mé výrazné podsvícení, které ti umožním nastavit přesně dle tvých představ v plné RGB škále barev. Podpora mnoha efektů v kombinaci s dominantní dělící lištou zaoblených linií tě nenechají chladným. Zdrojem neomezených možností je nastavení intenzity, barvy a rychlosti daného efektu, a dokonce i směru, jakým se bude ubírat. Stačí jen pár kliknutí k tomu, abych ti rozzářila celý tvůj stůl nebo barevně doplnila zbývající periferie tvé herní výzbroje.

VŠECHNY MOŽNOSTI NA JEDNOM MÍSTĚ

Software, který ke mně dostaneš, je tvá základna, na které si můžeš zvolit nastavení, se kterým vyjedu do boje. Program je tu primárně pro jednu věc-aby ti co nejvíce ulehčil práci. Přeprogramuj si každé tlačítko, které na mě najdeš, pozměň si dopodrobna nastavení senzoru či podsvícení dle hodnoty DPI, vytvoř si v pár krocích komplexní makro nebo si změň efekt a barvu podsvícení celé myši. Ať je myš určena pro kancelářskou práci či jako prostředek k vyhrávání jedné hry za druhou, vše je jen ve tvých rukou a schopnostech!
YMS 3027

Specifikace:

Počet tlačítek 9 (všechny programovatelné)
Vstup DC 5 V / < 150 mA
Rozhraní USB
Typ spínače Huano 8M
Citlivost až 4 800 DPI
Rychlost sledování 60 IPS
Zrychlení 15 G
Frekvence snímání 125 Hz/s
Rozměry 124 x 68 x 39 mm
Délka kabelu 1,8 m (opletený)
Hmotnost 105 g
Systémové požadavky Port USB
  Windows 7/8/10

Ke stažení

Software Stáhnout
Návod k použití Stáhnout
Obrázky Stáhnout