menu
YMS 3029

Herní myš HORNET AIM

  1. 5000 DPI
  2. RGB LED
  3. Software ke stažení

Agresivita, to je moje

Sesaď nejlepší hráče z prvních příček a ujmi se vedení. Dopřej si sílu extrémně precizního senzoru PIXART 3325 o rozlišení až 5000 DPI. Můj vzhled napovídá tomu, že porazit jakéhokoliv protivníka ti se mnou nebude činit žádné potíže.
Další
Zpět
Agresivita, to je moje

Omotám si tě

Pro vyznavače noscope killů mám funkci AIM. Pomocí ni se při zaměřování sníží DPI, aby pro tebe byly headshoty samozřejmostí. Ovládni díky ní přední příčky a nenech se z nich sesadit. Výhra je blíž než si myslíš.
Další
Zpět
Omotám si tě

Nech se oslnit

Dokážu změnit své podsvícení na libovolnou barvu i s dýchacím efektem. Představ si, že jsi v zápalu své oblíbené hry a díky zabudovaným světlům uvnitř mého těla dosáhneš atmosféry, která tě vtáhne do děje tak, že už nikdy nebudeš chtít přestat hrát.
Další
Zpět
Nech se oslnit

Buď vítěz!

Nabízím ti ultrarychlé a odolné spínače OMRON, které ti s životností až 10 milionů stisků zajistí, že se mě jen tak nezbavíš. Frekvence snímání až 1000 Hz. To už je znát. Moje odezva je blesková. Tvoje reakce v kompetitivním gamingu budou okamžité.
Další
Zpět
Buď vítěz!

Nastav si vše podle sebe

Moje variabilní váha díky závažím na spodní straně ti vyjde vstříc. Nastav si ji v jednoduchých krocích tak, aby ti co nejvíce vyhovovala a tebe už od výhry nic nedělilo. Užij si se mnou bitvy, mise a ty nejtěžší úkoly do posledního kliku.
Další
Zpět
Nastav si vše podle sebe

LED semafor DPI

Díky LED signalizaci, kterou mám umístěnou na těle okamžitě víš, jakou hodnotu DPI máš zrovna nastavenou. Citlivost tak nastavíš během okamžiku.
Další
Zpět
LED semafor DPI

Nebudeš už nikdy chtít jinou

Jsem výkonná, přesná, variabilní a mnohem víc. Jsem myš tvých snů se kterou zastrašíš jakéhokoliv protivníka. Můj agresivní vzhled napovídá tomu, že s mou pomocí tě bude velmi těžké porazit. Sesaď tak nejlepší hráče z prvních příček a převezmi vedení nad výsledkovými žebříčky. Ušetři si práci, a to díky jednoduchému a bohatému makro editoru.

Omotám si tě

Namotám si tě k sobě svým pletený kabelem s pozlaceným konektorem o délce 1.8 m, který zajistí tu nejvyšší odolnost proti poškození. Nabízím ti ultra rychlé a odolné spínače Omron, které ti s životností 10 milionů stisků zajistí výhru. Můj vylepšený design přinesl i vylepšenou ergonomii produktu, a tak mých 10 plně ovladatelných tlačítek zvládneš pravou zadní. Nastav si libovolně až pět úrovní DPI! Precizní snímač Pixart 3325 s brutálním rozlišením 5000 DPI lze pohodlně nastavit po úrovních s hodnotou 100DPI. Díky LED indikaci budeš mít vždy přehled o tom, jakou citilivost máš zrovna nastavenou.

Hornet bodne

Kromě nabušených funkcí neodoláš mému vzhledu. Díky RGB podsvícení jsem prostě jedinečná. Můžeš si na mě nastavit libovolnou barvu v kombinaci s dýchacím efektem ve třech zónách. Přizpůsobíš si mě tak k obrazu svému. To ale stále není všechno. Změn si mojí hmotnost dle libosti pomocí závaží přímo v mém těle.  Pro vyznavače noscope killů mám funkci AIM. Pomocí ni se při zaměřování sníží DPI, aby pro tebe byly headshoty samozřejmostí.
YMS 3029

Specifikace:

Senzor Pixart 3325
Rozlišení 100 - 5000DPI
Počet tlačítek 10 plně programovatelných
Spínače Omron
Frekvence snímání 125-1000Hz
Akcelerace 20g
Délka kabelu 1.8m opletený
Rozhraní Pozlacený USB konektor
Rozměry myši 125x82x42mm

Systémové požadavky:

Port USB  
Windows Vista/7/8/10   
Mac OS X  

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Software Stáhnout
Obrázky Stáhnout