menu
YGC 300RGB

Herní křeslo STARDUST

  1. RGB podsvícení s dálkovým ovladačem
  2. Odolná PU kůže a polstrování z tvarované pěny
  3. Pevný kovový rám a stabilní pětiramenná základna
5 999,-

Výrazné RGB podsvícení nastavitelné dálkovým ovladačem

STARDUST nabízí spoustu barevných světelných režimů včetně 12 základních jednotlivých barev. Můžete si vytvořit dokonalou herní atmosféru nebo sladit osvětlení židlí s herním příslušenstvím. Všechny režimy včetně rychlosti, pauzy a intenzity lze nastavit a ovládat pomocí přiloženého dálkového ovladače.
Další
Zpět
Výrazné RGB podsvícení nastavitelné dálkovým ovladačem

Robustní konstrukce s řadou nastavení

Herní křeslo STARDUST nabízí maximální pohodlí a skvělé herní zážitky. Díky mnoha různým nastavením, kombinaci různých materiálů a ergonomickému designu si můžete užívat neomezené a pohodlné hraní her.
Další
Zpět
Robustní konstrukce s řadou nastavení

Jsem spíš oblek než židle

Opěradlo lze umístit v libovolném úhlu od 90 do 150 stupňů, což vám umožňuje zvolit si optimální pozici pro hry, studium nebo relaxaci.
Další
Zpět
Jsem spíš oblek než židle

Král potřebuje trůn

Výšku sedačky lze nastavit od 44 do 51 cm a houpací mechanismus umožňuje houpání dozadu až o 15 stupňů. Dodatečné pohodlí a optimální poloha těla jsou zajištěny bederní opěrkou a opěrkou hlavy.
Další
Zpět
Král potřebuje trůn

Odolná PU kůže a polstrování z tvarované pěny

Rám sedačky je vyroben z robustní oceli a je očalouněn pohodlnou a prodyšnou studenou pěnou s otevřenými póry, která zajišťuje mimořádný komfort, prodyšnost a tvarovou trvanlivost.
Další
Zpět
Odolná PU kůže a polstrování z tvarované pěny

Postarám se o dokonalou atmosféru

Herní vřava se sice odehrává na monitoru, ale o tom, jak dopadne, se rozhoduje ve tvém herním doupěti. Moje podsvícení tě do děje vtáhne natolik, že se ocitneš přímo uprostřed toho všeho. Dálkovým ovladačem si snadno nastavíš jeden z nespočtu mých barevných světelných režimů, případně jeho rychlost nebo intenzitu, a sladíš tak atmosféru svého velínu se situací na bitevním poli. Barev nabízím opravdu hodně, včetně těch 12 základních, takže mě snadno naladíš i na pracovní režim. A když už bude té záře moc, vždycky mě můžeš vypnout.

Jsem spíš oblek než židle

Nabízím tolik možností, jak si mě můžeš ergonomicky přizpůsobit, že si vlastně připadám spíše jako bojový exoskelet. Vyztužím tvé tělo a poskytnu mu svou konstrukcí a pěnovým polstrováním oporu všude tam, kde je to potřeba, ale zároveň ti dopřeju naprostou volnost. Honosím se bederní opěrkou a opěrkou hlavy, které si snadno nastavíš pomocí elastických pásů, a polohovatelným opěradlem, jehož sklon si můžeš zvolit v rozpětí od 90 do 150 stupňů. Třešničkou na dortu jsou pak moje polstrované loketní opěrky, u kterých si můžeš nastavit výšku, délku i vodorovný úhel, takže i po náročném boji budou tvoje ramena, lokty a ruce pořád jako v bavlnce.

Mám sílu obra, ale obratnost myši

Můžu se pochlubit robustní ocelovou konstrukcí s nosností až 120 kg, ale díky 60mm nylonovým kolečkům potaženým polyuretanem našlapuju takřka neslyšně. Zmíněná kolečka navíc přenesou mou hmotnost bezpečně na jakýkoliv povrch, takže se nemusíš bát, že by se tvá podlaha stala zjizvenou kronikou svedených bitev. Oplývám navíc ještě plynovým zvedacím systémem bezpečnostní třídy 4, takže ti dopřeju parádní rozhled, i když budeš zrovna v plné polní. Pojízdnou elektrocentrálu s sebou na frontu ale vláčet nemusíš – moje osvětlení se napájí pomocí USB, ať už standardním USB adaptérem, nebo třeba power bankou. Je jen na tobě, co zvolíš, zdroj si můžeš vybrat samostatně.
YGC 300RGB

Specifikace:

Příkon USB 5V DC / 2,1A
Materiály PU kůže odolná vůči poškrábání
Polstrování za studena tvarovaná pěna
Mechanismus Páka (motýl)
Loketní opěrka 3D seřízení
Plynové zvedací zařízení Třída 4
Materiál základny kov
Velikost koleček 60 mm
Materiál koleček nylonové jádro pokryté jemným polyuretanem
Seřízení opěrky zad 90° - 150° (houpání 90° - 105°)
Výška sedátka od 44 do 51cm
Kapacita zatížení 120 kg

Ke stažení

Návod k použití Stáhnout
Prohlášení o shodě Stáhnout
Obrázky Stáhnout